Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Pati Guild

-Deno-

WoW Pati  

116 oy

1. 1. Hangi faction olsun?

• Alliance
      40
    • Horde
      66
    • Fark etmez
      10
  2. 2. PvP / PvE?

• PvP
      73
    • PvE
      19
    • Fark etmez
      24
  3. 3. Class?

• Warrior
      15
    • Hunter
      9
    • Druid
      5
    • Shaman
      10
    • Mage
      22
    • Warlock
      9
    • Rogue
      20
    • Paladin
      7
    • Priest
      19

Öne çıkan mesajlar

ha bide oyunun en zirve ve en oynanabilir noktasinda patiden 10 tane adami duzenli haftada iki raid icin dramasiz, kavgasiz, "X varsa ben yokum" suz topliyamadiktan sonra pati guildu kurup 40 kisi organize ederim vanilla hamalliginda iddiasi ile yola cikanlara saygi duyuyorum naruto runnerlara saygi duydugum gibi... oh wait!

Sosyal ağlarda paylaş

Classicte dps oynamak pişmanlık mıdır ... ahahhhahahahhaahahah diyorum..

hiç backstep ambuş veya windfürü proklayan olmadı galiba agzına çocugum senin.. veya combus pyro ile yekten tekleyen mage.

vanillada olay sadece pve degildi ki.. dps pve de oynanmaz diyosan hayvanlar gibi de oynanıyordu frost mage den tut dps warrior'a kadar.. zaten 40man raidler.. DUYAN gelsin dicek herifler.. her classtan yedişer sekizer koyucaklar.

Şu an classicte herşey herşekilde oynanır. Çogda zevkli olur çogda güzel olur.

Sosyal ağlarda paylaş

https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/wow-classic-realm-names-and-types-europe/67930

hücum 13 ağustos @Gangren

Name    Type    Language
Golemagg    PvP    English
Hydraxian Waterlords    RP    English
Mirage Raceway    Normal    English
Pyrewood Village    Normal    English
Shazzrah    PvP    English
Zandalar Tribe    RP-PvP    English
Auberdine    Normal    French
Sulfuron    PvP    French
Everlook    Normal    German
Lucifron    PvP    German
Хроми (Chromie)    Normal    Russian
Пламегор (Flamegor)    PvP    Russian

2 pvp

1 rp pvp

gg kesin denk gelinir bi streamera ahahaha

scorch tarafından düzenlendi
Server duyurusu
Sosyal ağlarda paylaş

Dostlar kanala bekliyoruz lütfen gelin , hiç bir konuda emin olmasanız bile durun bir organize olalım .
https://discord.gg/B4C5qQQ

Benim en çok dikkatimi çeken şey survey ve pollarde , hunterın çok az tercih edilmesi ve warlockun rogue kadar hatta biraz daha fazla tercih edilmesi.Allah warrior oynayacaklara sabır versin de demek istiyorum herkez war oynamak istiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Hunter acin hunter, kolaydan lvl 60 sonra sac bas yolarsiniz. Ciplak hunter ilefull t3 hunterin abilityleri ayni damage vuruyordu scaling olmadigindan, tbc cikana kadar oyundaki best in slot tek silah bwl den dusuyordu. Deadzone var birde tabi, "hug the mob guyz" dendimi anca wing clip ile strike tusu spamliyip mal mal beklersin

Vanilla mazosizm similatoru 2019 yilinda

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen .. Wow aslında hep şuan oldugu gibi olmalıydı.. Kimseyle muhattap dahi olmadan 1 hafta içinde full epic giyinip item level kasarak raid finder veya bilimum skimsonik sistemlerle o instance'dan bu instance'a ışınlanıcaktık..

bide encounterlarda BURAYA KOOOŞ diye ok çıkan add-onlarla oynamalıydık. Fayfmen'e girip birbirine Selam dahi vermeyen botumsu bir gurüh ile oynanmalıydı hep .. şuan oldugu gibi..

Vanilla'daki wow'a ve o kültüre laf atanı allah çarpar lan. İnsanların şuan bile barrens'da çevirdigi muhabbet yeter. Mazosism simulatorüyle uzaktan yakından alakası bile yok.  Bir çok oyuncu o dönem yapamadıklarını veya arzu ettiklerini tekrar yapmak için bile şu oyuna girmeyi düşünüyor. 

Kiminle muhabbet etsem " ulan bu sefer o perdition blade'ı alacam " , " vanilla'da shaman kasamamıştım çok özeniyodum şimdi oynicam ", " horde'u görmememiştim o dönem, horde kesin kasarım.. " gibi bilimum hypelar ve heyecanlar içinde. 

Bundan 6-7 ay önce başka bir başlıkta vanilla'nın ne oldugunu yazmıştım. Vanillanın heryeri ayrı bir enstantane resmen. UBRS'nin kapısından girip giremiceğinin bile derdine düşüyosun... STV dedigimiz yer zaten üzerine 4 sezon dizi çekilir. Gülmekten ağlayanlar, sinirden kuduranlar. Onlarca muhabbet. Blizzard bile Finding People diye başlıklar açtı forumlarına insanlar eski ekiplerini bulabilsin diye millet realm topiclerine girip nicklerini  ve kimi aradıklarını yazıyor. 

Büyük resmi görmek lazım. Olay sadece t3 ile düz hunter'ın dmg scale'nin aynı olması degil yani sadece ve onu gibi bilimum unbalance durumlar.. Vanilla wow başka bir ortamdı.

27 agustosta gerekli cevabı sana Hâlk vericek merak etme Laurelin sduhfdsu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Gangren unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...