Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

onu bende cozebilmis degilim sen dialoglara istedigin karakteri sec secenegi koy alta ama olmasi gerektigi gibi olmasin 😅, tum grubun dialogda olmasi gerek halbuki yakindaysa kimin ne skilli varsa ona gore zar atilir dialog gelir vs party olarak.

Otomatik konusmaya baslamasi da kotu yaklasinca hemen.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

act 3 performansı hala çok kötü ve karlach haberi önemli. şu new tech dedikleri ne acaba. bir yandan da bir haftam kaldı, sonra kalır oyun öyle haftalarca. bir oyundan son aşamasında o kadar uzun süre ayrılınca da geri dönüp tamamlaması çok zor oluyor. ikinci yama bu hafta çıksaydı keşke.

ingotlar işe yarıyor mu? yarıyor yazan siteler var ama bazıları da asparagas demiş buna.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi mod olsa şöyle bi işe yaramayan itemların yanına "trash" tag'i koysa, patır patır satsak hepsini vendora gidince ne güzel olur.

gerçi öğrendim artık lootlamıyorum her bişeyi ama yine de faydalı olurdu bazı itemlar için

Saeros tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bi başka eksik olarak da, alchemy menüsünde potionların işlevleri yazmıyor. baya ilginç bi tasarım hatası.

bitirdim sonunda. Ama gerçekten bi 6-12 aylık daha işi varmış oyunun son act'te ve general UI+QoL düzenlemeleri olarak. yine bile 9.5/10 ya. her bir pikselinde el emeği göz nuru var çok belli yani. üzerine tıkladığım her şeyde handcrafted hissini aldım, açtığım her kutuda "bunu buraya kasıtlı koymuşlar" dedirtti.

Bazı yerlerde ilginç şeyler bulup devamını getiremediğim ve merak içinde kaldığım da oldu. Misal Nine Fingers'ın yerinde gizli bi kapının arkasında bi kasa ve gizli bi oda daha buldum. odanın sonunda da bi tane cin lambası gibi bi lamba vardı. inceleyince narrator "lambanın bir tarafı sanki ovalamaktan solmuş gibi gözüküyor" dedi. Karakterim "ulan yoksa bu.... yok ya sıradan bi lamba işte" dedi. bi 10 dakika harcadım orda sihirli lamba mı bu acaba diye ama çıkmadı bi şey sdfg belki de var ama ben bulamadım.

250 tl'ye alan şanslılardan değilim ama verdiğim 800 tl'nin en küçük kuruşunu fazlasıyla hakeden bi yapım oldu. Bu güne kadar en çok Witcher'ı bitirmek için zaman harcamıştım 60-70 saat civarı. Bu 150 saat sürdü. hadi 20 saati idle olsun 130'a düşeyim. Olacak iş değil. Full completionist de gitmedim yani.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 31.08.2023 01:59 tarihinde dedi ki:

odanın sonunda da bi tane cin lambası gibi bi lamba vardı. inceleyince narrator "lambanın bir tarafı sanki ovalamaktan solmuş gibi gözüküyor" dedi. Karakterim "ulan yoksa bu.... yok ya sıradan bi lamba işte" dedi. bi 10 dakika harcadım orda sihirli lamba mı bu acaba diye ama çıkmadı bi şey sdfg belki de var ama ben bulamadım.

yok merak etme o lambalardan başka yerlerde de var sdf hepsi aynı

Sosyal ağlarda paylaş

ingotlar vendor trash, crafting benzeri birsey varmis oyunda ama cikarmislar sonradan, bu itemlar da ordan kalanlar anca.

ip kullanimi icin yerler var aslinda, entegre edilebilirmis cok rahat bir tane "ipi bagla" diye bir cikinti agac tas koymasi yeterliymisken. heryere ucarak ziplamaktan iyidir sdfs.

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

ona güvenmeyin, ben güvendim ve kurtarmak istediğim npcyi öldürmüş oldum. sonra araştırınca bir işe yaramadığını ve laf olsun diye konduğunu yazmışlar. ya da save alın öncesine.

yeni yamada şehirde performans artacağına düştü demiş insanlar, nasıl sizde? update etmesem mi diye düşündürdü.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...