Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Formula 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

resim gonderecegim. cok resim cekmedim gerci.

organizasyon eh iste idi. onceki senelerdeki org'lar daha iyiydi acikcasi.

ornegin imza seromonisi icin 60 kisi alacagiz dediler, yandan birilerini iceri aldilar. bayagi uzaktan sadece soforlerin sapkalarini gorebildik. gerci benim durumum yine iyi, 2 gunluk bilet almis gariban bir amele basiyim, toplantiyi yarida kesip gelmisim. yanimda metal VIP kartli yazin bile uzun kollu gomlek giyen bir adam ve padok gecis karti satin almis at gibi iki rus abla vardi. kadinlar bayagi tartistilar. gorevli adam, "mudurum ile konusun!" cekti regurgitation seklinde konusurken. kadinlari doldurusa getirip yan kapiya da cemkirmeye yonlendirdim. amca ile ben de gittim. amca uzun kollu ama terlemiyor. ben su gibi terliyorum o sirada. neyse arkalarina saklaniyorum ki iceri girerlerse ben de gireyim.

ise yaramadi... (aglayan amele emojisi) uzaktan izledik, ablalar cok sovdu azeristan usulu olaylara. daha bu bir baslangic, yeni geldiginiz lan, diyemedim.

az sonra gorduler zaten, simdi ikinci kapinin yanindan soforleri arabalar ile getiriyorlar. ileriden bir yerde donup standin arkasinda duruyor araba, arabadan inip imza alanina giriyorlar.

bizim durdugumuz yolun yani araba giris yoluymus. gelen giden yok ama adamlar gunes altinda asker gibi 15 dakika bekletti bizi. ben f2 sprint race'i kaciricam diye daraliyorum falan. sonra baktilar ki millet iyice homurdanmaya basladi, "tamam gecin" dediler. sprint'in basina yetisemedim bu sacma sebepten dolayi.

neyse gonderecegim 2-3 resim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...