Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Formula 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

On 05.07.2022 at 16:16, miyaw33 dedi ki:

Valla pilotlar arasında telsizle konuşmaya izin verseler keşke. Manyak muhabbet döner 

bazen konusmadan da oluyor. ?

harika bir yaris daha, orta siralar inanilmaz eglenceli ve cekismeli bir yaris izletti. sadece yayin kalitesi cok cok kotu. yarista onemli seyler olurken replay gosterme. siralamada goruyorum ki, orta siralarda millet birbirini geciyor, o sirada biz tatsiz ve cekismesiz bir takip izliyoruz vs.

bu sene yayini hic begenmiyorum.

gelen cezalari (geldiyse eger) hic anlamadim. sadece yukarida uyarilarini vs goruyorum da ceza kac sn geldi falan, adam ana liste yaninda yazar bari.

tv'den izlerken yanda laptop'u acip datalari goreyim dedim, orada da vermediler hatta. e olm, pitten kablo mu cekeyim eve? telsizle de sorarim ne oldu diye...

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, dasaaa dedi ki:

tv'den izlerken yanda laptop'u acip datalari goreyim dedim, orada da vermediler hatta. e olm, pitten kablo mu cekeyim eve? telsizle de sorarim ne oldu diye...

bak sen böyle yazınca aklıma geldi. f1 pass alınca sanırım her ayrıntıyı görebiliyosun.

https://www.hizliresim.com/gdbe6np

acaba bilerek mi yapıyolar, kalitesiz yayın verek de millet buna yönelsin. bilmiyorum, basic twitter kullanıcısıvari komplo teorisi oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

orada da yoktu yalniz bu bilgi.

eger f1 pass icinde alternatif pist kameralari ve yayini gosteriyor olsa (arac kameralari var ama onun icin kendine ait reji olmasi lazim sanirim surekli uygun arabayi sana gostersin diye) anlayacagim.

f1 pass guzel de cok guzel de degil abi. bir kere harbi saglam internetin olacak. neden bilmiyorum 50mbps ile dahi kalite 1920x1080 altina bayagi cok dusuyor bende. bu datalar ile daha da dusuyor.

ikinci olarak ekran fazla oluyor. mesela dunku yarista kim nerede, kim kime tur bindirdi anlamiyorsun. haritanin da ayri bir sayfasi var. bakinca saglam resource yiyor her sayfa. eski laptop var. birini ondan acip, datalari kendi laptopta acsam goruntu kalitesi cok dusuyor vs vs.

daha gidecek yolu var f1tv'nin.

bu arada...olm unuttum, baku leclerc araba dnf'inin videosunu yukleyim evden aksama.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

bence de şampiyonluk bu yarışta gitti. tam drs mesafesinden çıktı, gidiyordu, salak bi spinle gitti. mercedes düzeltmiş bayağı ya, hafif hızlandırabilseler aracı içinden geçerler aşırı stabil araba.

perez sanal güvenlik arabası sonrası ne yaptı öyle ya? içi mi geçti noldu direksiyon başında.

Sosyal ağlarda paylaş

Yarış sırasında mal bu bebe, bu şekilde şampiyon olunmaz falan dedik ama yine gaz pedalındaymış sorun, Lec'ün hatası değilmiş. Ferrari resmen kendini baltalıyor lel

Perez'in olayı da orada çok kısa bir an için erken başlıyor gibi oluyor, onu fark edince ceza yememek için frene basıyor o yüzden russell bebiş tokatlıyıp geçiyor.

Puan farkı açıldı biraz fakat hala çekişme olabilir bence, versonun bir dnf ine bakar.

Haftaya Macaristan, olaylı bi yarış bekliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

Yarış sırasında mal bu bebe, bu şekilde şampiyon olunmaz falan dedik ama yine gaz pedalındaymış sorun, Lec'ün hatası değilmiş. Ferrari resmen kendini baltalıyor lel

başta böyle dediler, sonra leclerc benim hatamdı dedi. duyduğuma göre pedal kazada çarptıktan sonra kilitlenmiş. hangisi doğru bilmiyorum ama leclerc'in kaza sonrası röportajı çok kötü. ağladı ağlıcak, çok üzüldüm ben üzümlü kekime.

Sosyal ağlarda paylaş

perezin suçu yok ya,fianın virtualsafety car sistemi bozuluyor,ilk bitiyor uyarısı sonrası yesıl ısık yanıyor normalde,sistem bozulunca ilk bıtıyor uyarısı sonrası ıkıncısı geliyor.perez köklüyor gazı ama hatalı oldugunu gorup frenledıgı an ucuncu uyarı gelıyor.fia resmi özür diledi

Sosyal ağlarda paylaş

Ferrarı piti gene salakça pol verdı mersedese hemde vers ve perezın olmadıgı gunde.Lastik ısıtmada sorun yasadıklarını dunya alem bılırken bekledıler q3 de ve yeterınce ısınmadı lastıkler.Russel yarın startta leclerci arkada tutarsa : russel,saınz,hamılton,verstap ılk dordu goruruz gıbı.Leclerc 4. virajda barıyerlerle öpüşür kesin

Sosyal ağlarda paylaş

Russell, kırmızıları arkada tutamayacak bana kalırsa. İlk turlarda geçilir, yalnız ilk çizgideki olası temaslar RB ye yarar. Muhtemelen ilk turlarda kapisacaklar, kırmızılarin strateji özürlü olduğunu da düşünürsek, Max in podyum olasılığı çok yüksek hatta Perez bile katılabilir tabi dayanıklılık sorunu çıkmaz ise

Sosyal ağlarda paylaş

russell'in statlarina bakiyordum, tekerler cok problem cikartmiyorsa (ne kadar downforce basiyor acaba arac) iyi bir derece ile bitirmesi olasi aslinda. ferrari ile cogu kisimda basa bas gidiyor zamanlari.

merc, williams, alpine gibi bir bitiris olursa yaris ilginc olurdu...

ancak sezonu dusununce ferrari'nin kesinlikle almasi lazim. rb'nin de ilginc sorunlari bitmedi yalniz. sanirim merc'ler su anda en stabil araclar pistte di mi?

Sosyal ağlarda paylaş

Ferrari lastikleri yine çalıştıramadı, cuma günü açık ara en önde araçtı.

Yağmur gelecek diye muhtemelen yaptıkları ayar değişiklikleri aracın ağzına sıçtı, dünkü sıralama tur performansları da iyi değildi. Ayrıca diğerleri gibi S lastik ile başlayıp M ile bitirmeleri gerekiyordu veya hamilton gibi M ile çok uzun bir stint atıp S ile bitirmeleri gerekiyordu ki Sainz ile öyle yaptılar yalnız Sainz'in pit stopu çok uzun sürünce 3. lüğü kaçırdı.

H lastik takanların performansının leş gibi olduğunu görüp de Leclerc'e H lastik takmak bence sabotaj, pit ekibindeki 7-8 kişi bu kadar mal olamaz. Ayrıca Leclerc'in M lastikleri gayet iyi durumdaydı çok rahat ilk bölümü uzatabilirdi.

Verstappen hayvan gibi sürüyor bu arada, 10.luktan başlıyor, en önemli yerde 360 derece spin atıp liderliği veriyor. Sonuç 10 sn fark ile galibiyet sfdsfds. Ayrıca red bull'un pit zamanlamaları mükemmeldi verstappen'e baya zaman kazandırdılar. 

Sene sonu rb ve vers şampiyon, mercedes 2. sıraya yükselir. Russel'da 2. olur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...