Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Ev arkadaşım köyden bi arsa sattı 4m civarına, istifa etti, bi kısmına arsa bi kısmına altın bi kısmını da faize yatırdı. Ne zaman "off s*kecem yarın da iş var" desem istifa et olm sene olmuş 2023 çalışmak nedir diye dalga geçiyo fssdf 

Bu yaşımda bıktım çalışmaktan gerçekten ya, nasıl geçecek bu ömür

Sosyal ağlarda paylaş

ben de iş yerine dava açtım diye kovuldum, tazminat için mahkemeleri bekliyorum

işsizlik maaşı bitene kadar rahat

borsa patlamasaydı zaten kıdem ve bririktirdiklerim her ay 1-2 maaş kazandırırdı çok az bir eforla

2-3 senelik maaşım geliyor brütten dolayı, sonra da emeklilik imkanım var

şu an tek eksik kalan bebek sahilinde zengin işsizlerle sabah koşusu yapamamak

havalr biraz daha düzelsin diye bekliyorum

sabah hep 8'de kalktım

yarım kalan eğitimlere devam ediyorum

kısaca ölüm çıkmadan ara tatil oldu

Sosyal ağlarda paylaş

ben de bitiğim ya 😄 Şirket ile bağım, işime motivasyonum - seviyelere indi. Ara sıra evden çalışıyoruz, biraz dışarıda oluyorum ama istanbul'dan gitmek lazım. Freelance bir işlerle uğraşmak lazım o da yok. Yeni bir skill edineyim ya da eticarete bulaşayım diyorum hiçbir şey için enerjim yok, trading olayı güzel ama her zaman piyasa iyi gitmiyor ve ciddi bir psikoloji gerekli 
böyle devam sanırım 

Sosyal ağlarda paylaş

fresia, 14.02.2023 12:16 tarihinde dedi ki:

fazla mesai, öğlen yemeği parası, eşit işe eşit ücret

kaznaınca 1000 kişi için emsal olacak

İlk 5 sene yarı sayılabilecek ücrete çalıştırdıkları için dava açmak istiyorum ben de ama götüm yemiyor şu an işsiz kalmayı. İş değiştirirken yapmayı düşünüyorum. Kolay gelsin aga sana

Sosyal ağlarda paylaş

eyw, zaman aşımı 5 sene alacaklarda, yalnız yanan seneden sonrasını da dava edebiliyrsun aklında olsun

mesela 1 senesi zaman aşımına uğradı, 4 senelik alacak şeklinde

iş bulmadan bence de dava etme 🙂

bu olayı bilmediğim için yılbaşından önce açtım davaları

sonraya kalsaydı daha avantajlı olurdum

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün ablam ve yeğenleri yolcu etmek için Esenboğa'daydım. Pasaport kontrolde sıra beklerlerken Polonyalı bi grup geldi onlara ayrı gişe açtılar 15-20 kişi falan sırada bekliyorlar. Dışarıdan yaklaştım dedim deprem bölgesinden mi geliyorsunuz, dediler evet. Teşekkür ederim yaptığınız her şey için falan diyecektim kelimeler boğazıma düğümlendi tenkyu derken ağlamaya başladım tutamadım kendimi, konuşamadım da. tenkyu tenkyu diyerek kaçtım adamlardan. Fena dolmuşum ya, akşam yastığıma sarılıp uzun bi süre ağlamayı planlıyorum.

• Uzuldum 9
Sosyal ağlarda paylaş

ben de benzer durumdayim

cok doluyum, sosyal medya haber fln cok bakamiyorum, cunku depremle ilgili iceriklere cok bakarsam eninde sonunda kendimi hungur sakir aglarken buluyorum

gecen youtubeda bi vice belgeseli izliyordum, kurtarma calismasi, sokaklari yikimi ve insanlarin halini gorunce fena oldum, tv karsisinda hungur sakir buldum kendimi

• Uzuldum 6
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah 8 den 3 e kadar snowboard yaptım günlük, dün sadece popo ağrısı vardı, bugün tutan yerim yok. Siyah pistten indik ama inene kadar hayatım gözümün önünden geçti. Pist kenarında duramayip artistik freestil atlama bile yaptım bol kara. Ayakta board varken tam takla gayet mümkünmüş 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Duygucuk, 08.03.2023 22:43 tarihinde dedi ki:

Birkaç yıl içinde açmam gereken 4 dava var. Avukatlık ücretleri, kararlar ve dava süreleri kara kara düşündürüyor. Alacak verecek ve boşanma davaları neden cinayetle bitiyor anladım.

ne davası açacaksın bilmiyorum da avukat olarak konuşuyorum boşanma davasının kendisi avukata vereceğin paradan daha çok yıpratıyor tarafları. Umarım sorunsuz çözersin

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...