Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Original Anime Duyuruları

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

işte maskeli tipler birbirini ve milleti öldürüyor fosur fosur, ona benzettim. evet heterodorodoro. kötü de diyemiyorum iyi de öyle bir karışık.

japan sinks'i de yarıladım, o da pek iyi çıkmadı. tokyo magnitude 8'e yaklaşabilen birşey yapamamışlar.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 22.03.2019 at 10:15, Xenus dedi ki:

Saint Seiya SJW edition

Saint Seiya hiç izlemedim, "SJW mi? Ne alaka?" diye trailera ve yorumlara baktım da...

"Many of you who are newbies to Saint Seiya probably don't know why many are angry about the gender change of Shun. So let me sum it for you guys:

Shun is someone who, despite being very strong, is also extremely sensitive and gentle, and despises violence and the very thought of harming others, even if they were people who constantly threatened the weak. However, that didn't stopped him from fighting until the end for both his friends and Athena. Long story short, he was always meant to be a character who broke with the stereotype that a fighter must be all tough and macho, and that fighters can also be loving and caring.

By changing Shun's gender, Netflix and the producers actually think they are being progressive. Instead, they are being even more backwards and perpetuating the same old stereotype. Way to go, guys."

"'Told you!' WTF? Shun is no a pretentious character, but a shy one..."

Sosyal ağlarda paylaş

yok bayağı benzer, dorohedero kamerayı sağa sola savurmadığı için ve aksiyon yoksa 2d’ye döndüğü için size öyle geliyor sanırım. beğenince görmezden gelme etkisi de olabilir. benim açımdan fark yaratmıyor zaten, baki bile izledim ki en feci 3d ondaydı gördüğüm. berserk de kahretmemişti. yoksa bunda da 3d’ye geçince benzer kalite hareketler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...

2021 projeleri:

Thus Spoke Kishibe Rohan
4 OVA'lık bir Jojo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable spinoff'u. NHK Enterprise tarafından hazırlandı.

Pacific Rim: Black
İlk Pacific Rim filminin giriş sahnesi ile timeskip'i arasındaki olayları anlatıyor. Anime fikrinin evreni konu açısından zenginleştirmek amacıyla ta ilk film vizyona girdiği sıralarda Guillermo Del Toro'dan çıktığını da belirtmek gerek. Polygon Pictures tarafından hazırlandı. 

Resident Evil: Infinite Darkness
Oyun serisine canon olacağı söylenen yeni Resident Evil serisi. TMS Entertainment tarafından hazırlandı.

Baki: Hanma
4. Baki sezonu Baki Hanma hikayesini sonlandırıyor. TMS Entertainment tarafından hazırlandı.

Eden
İnsanların ortadan kaybolduğu bir dünyada bir grup robotun bir insan bebeği bulup büyütmeye karar vermeleri ile başlayan olayları işliyor. Qubic Pictures tarafından hazırlandı.

B: The Beginning 2. Sezon
İlgi gören urban fantasy / dedective thriller serisinin devamı. Production IG tarafından hazırlandı.

Ultraman 2. Sezon
Eiichi Shimizu'nın yazıp Tomohiro Shimoguchi'nın çizdiği Ultraman reboot'unun 2. sezonu. Production IG tarafından hazırlandı.

Godzilla: Singular Point
Daha önce Netflix'e gelen Planet of the Monsters ile bağlantılı olmayan farklı bir evrende geçecek bir Godzilla animesi. Ghibli animatörlerinden Eiji Yamamori tarafından yeniden tasarlandı ve Jet Jaguar gibi Showa dönemi Godzilla filmlerinin elementlerine göndermeler içeriyor. CG Orange tarafından hazırlandı.  

Spriggan
1980'lerin sonunun daha çok 1998'deki filmiyle hatırlanan popüler manga'sı Striker'in yeni uyarlaması. Tarih öncesi üstün teknolojileri teröristlerden koruyan özel ARCAM organizasyonu ve onların Spriggan'larının mücadelesini işliyor. David Productions tarafından hazırlandı.

Way of the Househusband
Suç dünyasını bırakıp evinin erkeği olmaya karar veren bir Yakuza'nın yeni hayatını işliyor. JC Staff tarafından hazırlandı.

High Rise Invasion
Ajin'in yazarı Tsuina Miura'nın 2013-2019 yılları arasında yayınlanan popüler manga'sından uyarlandı. Bir liseli kızın kendisini sadece gökdelenlerin çatılarının yaşanabilir olduğu başka bir dünyada, maskeli oyuncuların birbirlerini avladıkları bir ölüm oyununda bulmasını işliyor. Zero-G tarafından hazırlandı.

Vampire in the Garden
Vampirler ve insanların yaşadığı bir dünyada genç bir kız ve bir vampir kraliçenin kayıp birr senneti bulma arayışı olarak özetleniyor. WIT tarafından hazırlandı.

Yasuke
Oda Nobunaga'nın kellesini emanet edecek kadar güvendiği siyahi samuray Yasuke'nin hişkayesini büyü ve mech'lerin olduğu bir paralel evrende işleyen seri MAPPA tarafından hazırlandı.

TRESE 
Filipin yapımı olduğu için beklentilerim nötr seviyede ama urban fantasy/detective thriller hikayesi olmasından ötürü gözatacağım. BASE Entertainment tarafından hazırlandı.

Bunun yanısıra Tomb Raider ve Assasin's Creed animeleri de hazırlanacak ama 2021'e yetişip yetişmeyeceği bilinmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...