Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xiaomi 10000 mAh ver2 (79 TRY)

dogadanpc

Öne çıkan mesajlar

lan cidden bugün tam böyle saniyelerle boğuştuğumuz salak bi anda w-app'tan bi foto atmam gerekirken SELAM! diye kapandı telefon %10 civarı şarjı var görünürken.

orijinal şarj kablom da yalan oldu. mantıklı fiyata bulabildiğim en düzgün kablo da %0'ken boot'u kaldıracak kadar enerji vermiyor. %2'ye gelip de tekrar açana kadar falan öyle durdum.

gerçi bi şekil hallettim işi de nasıl hallettim bilmiyorum, rage'leyince str'ye cons'a falan bonus geldi ama oralar biraz bulanık :P
Sosyal ağlarda paylaş

şayomi candır da

telefon aldım demin hb'den (havaleyle ödeyeceğim için daha parasını vermedim, iptal pampa tamam deyince direk düşüyor, zaten vermeyince de 3 güne kendisi iptal oluyor) derken discord'a sordum, ekşide bilmemne tarihli hb rezaleti başlığı link'i geldi.

telefonu iptal ettim edicem. bunu da getirirken sağa sola vura vura getirirler de fişe takar takmaz elimde patlayıp evi yakar mı diye düşünmüyor değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

böyle açılan başlıkta görüp tdk 360 almıştım en son. aynı performansı bekleyerek alıyorum. daha az beğenirsem dağatırım forumu.

hala yaptığım ve etrafıma yaptırdığım en iyi alışverişler listesinde all time 1. sırada kendisi, zorlayacak pek bir şey yok gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...