Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi 1.Hafta | Galatasaray-Lokomotiv (18.09.18 22.00)

Celtics

Öne çıkan mesajlar

MrLevie said:

(facepalm)

beyler, sanırım ben yeterince açık anlatamıyorum. ben bunun hukuki uygulanışını merak ediyorum.

dizilerden gidelim. tamam telif hakkı uyduruyorum game of thrones'un amerika'da yayıncısı kendisi. ben gittim, amerika'dan değil de almanya'da yayın hakkı olan bir siteden VPN yaptım, izledim. bu anlattığım senaryoda bu da sizin anlattığınıza göre illegal. Çünkü türkiye'de yayın hakkı yok.

ancak VPN yaparak izleyebilmen sana illegal oldugu konusunda bi fikir vermiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

MrLevie said:

(facepalm)

beyler, sanırım ben yeterince açık anlatamıyorum. ben bunun hukuki uygulanışını merak ediyorum.

dizilerden gidelim. tamam telif hakkı uyduruyorum game of thrones'un amerika'da yayıncısı kendisi. ben gittim, amerika'dan değil de almanya'da yayın hakkı olan bir siteden VPN yaptım, izledim. bu anlattığım senaryoda bu da sizin anlattığınıza göre illegal. Çünkü türkiye'de yayın hakkı yok.

ancak VPN yaparak izleyebilmen sana illegal oldugu konusunda bi fikir vermiyor mu?

mesele fikir vermesi değil. illegal ise, bu bize bunun yaptırımı nasıl dönüyor/dönmeli?

bana bu illegal deyip duruyorsunuz 3 sayfadır, bana legal uygulanışını anlatın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

Gidip parasını verip almaktan bahsediyorum. Anlatilana göre bu da illegal.

Adam ingilteredeki kanala sadece ingiltereye yayın yapma hakkını satıyo. Onun sitesinden izlersen aslında kanal suç işlemiş olur ingiltere dışına izlettiği için.
Şeyi hatırla bir ara uydudaki kanallara şifre girerdi maç zamanı, bizim uydular çevre ülkelere de yayın yaptığı için.
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir cacığı yok lokomotifin boş yapılıyor

d*rk boş yaparken heyecanlı oluyor altını iki dolduruyor en azından, yeni jenerasyon diyor 343 diyor yeni bir soluk teknik direktörün rejiminden bahsediyor, önce inanıyor gibi okuyorum ben en sonunda gülüyorum mesela hoş bir deneyim oluyor

o kadar boş yapılıyor ki kimse iyi bir yanını bile söyleyemiyor o derece sdfsf ki bu ilk torbadan gelen takım yani gs 4. torbada iken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...