Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60K Bütçe - Otomatik marka model tavsiye. Düldül öldü =(

axedice

Öne çıkan mesajlar

Benim emektar polonun motorunu kitledim bayramda, ne kadar masraf çıkaracak bilmiyorum ama artık satmak istiyorum devamlı sorun çıkarıyor. Fazla bi nakit yok elimde, 2 malbuşa falan benim arabayı satsam üstüne koyduğumla 60kya kadar çıkabilirim anca. Şu ortamda kredi falan düşünmüyorum, ha bide 1-2 seneye yurtdışına kaçabilirsek falan değer kaybı az olsun istiyorum.

Otomatik olsun tek kriterim bu aslında, şöyle 2012-13 bi focustur i20dir ne biliyim seattır bunlardan hangilerine bakayım? Hatta hangilerinden kaçınayım?

Bide mersin adana bakıyorum ama gerekirse istanbuldan ankaradan falan da gelip alırım o kadar da önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bak mazdaya bakmamıştım onu da listeye ekleyeyim.

Seat olabilir evet zaten aklımdaydı, fiesta da olur ama 1.0dan emin olamadı ya otoyolda hızlanana kadar yaşlılıktan öldürmez dimi?

Kiralama

Ya 0 alacak olsam kiralama iyi bi alternatif, hele ki TL ve filo fiyatlarıyla anlaşabilirsen. Ama hem o seçenekler sınırlı görünüyor, hem de 10k$ a aldığım arabayı 1 yıl sonra 9,5k$ a satsam, aracın değer kaybı + ırt zırt masrafları yine kiralama bedelinden az kalır sanki. Benim baktığım bütçe aralığında böyle en azından.

Sosyal ağlarda paylaş

Mesela bi sorum da

2011 ama 39k kmde olan polo mu (o tok kapı sesi yok mu o tok kapı sesii)

2017 micra mı? Bu da 36,5k kmde mesela.

Hangisini niye tercih etmek lazım, aptallık yapma o parayla en az 2015 al falan diyeceğiniz bi eşik var mı?

Bide araba DOD hariç nerden alınır? Bu sahibindene falan hayatta güvenemem ben, sanki hayatta herkes çakal da bi enayi benim gibi hissettiriyor asd
Sosyal ağlarda paylaş

1.0 motoru fordun baya ödüllü bir motor ya, ivmelenmesi zayıf fln diyenlere de inanma geçen yaz kaş - bursa yaptık 4 kişi yardır yardır gittim geldim.Aracın gaz pedalı tepkisi alışkın olduklarıma göre baya fazla dokununca atıyor hemen kendini, otobanda flnda 140 150 ye kadar gayet seri çıkıosun sonrası yavaşlıyor haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı giderim benzin yakarım arabası işte gti.

mazda seat falan sakat arabalar servisi olsun ikinci eli olsun nanay. Suzuki bir nebze iyidir belki.

bayram tatilinde datça tarafında clio ile 700km yaptım dağlara indim çıktım 200tl lik benzin yaktı araba. Kaç para olduğu konusunda bir fikrim yok ama gideri bol bi araba :P
Sosyal ağlarda paylaş

Chastor said:

i20 alabilirsin ikinci eli baya sıcak. Otomatik benzinlisi var bende çok yakması dışında gayet memnunum arabadan.

geçenlerde 2016 model 1.4 olanını arkadaşım sattı dayanamadı yaktığı benzine. istanbul için 9 üstü uzun yol 6 litre civarı diyordu ve nazik nazik kullanıyor bu arkadaş arabayı sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...