Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni evli erkek hucresi yapıyoruz

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

evliliği bilmemde, erkek hücresi denildiği zaman

summon

progamer said:

Adamın odası resmen hepimizin rüyalarını süsleyen odaydı. Oraya gir ve 150 sene çıkmadan yaşayarak orada öl denilebilecek kadar süperdi. Tabii bu 10 sene önce falandı, şimdi daha da süper olmuş veya komple değişmiş olabilir bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen annesinin salonunda dantelin yanındaki pc de oyun oynuyor adam ama gelmiş BU NE ABİ BÖHÖHÖH diyor. Eshi geçiyorum, o ibreliğinden diyor sdf.

Ha beğenmemek de çok normal elbette, dersin ki şunu beğenmedim abi şu olmamış şunu ben olsam şöyle yapardım vs.

Mesela, normal insan postu şöyle olabilir:

xaty said:

Hoparlörleri tavanla duvarın birleşimlerine duvara monte yap.

Maket/hobi/çalışma masasını bilgisayar masası ile ortak yap, gerekiyorsa alttan açılabilir (pergel gibi dönebilir veya çekmeli olabilir) yap

2 kişilik rahat bir koltuk düşün (tv karşısı olabilir), açılıp 2 kişinin yatabileceği yatak olsun (acil durumda misafir odası yaparsınız burayı)

tv koymicam demişsin ama bi ps fena olmazdı, bilgisayarı tv'ye bağlamayı da düşünebilirsin

ufak bi bar yap, içkilerini koycağın, bi kaç bardak bulundurabilceğin. soğutma için yerin olmaz muhtemelen de buz getirirsin mutfaktan artık

önü boş bi yere dart koy, bi kaç kişiyken oyalancak uğraş olur veya karşılıklı oynarsınız

klima olmasa tavana vantilatör koy derdim

duvar ve yer renkleri hakkında bir şey demiyorum, temiz duruyor değiştirmezsin heralde

odayı doldurduktan sonra da aydınlatma işlerine bakarsın (led, blacklight vs)

masaya yer yok diye algıladım fotodan, langırt/bilardo/oyun masası vb pas geçiyorum

ufak bi mini buzdolabı fena olmaz bu arada çok vakit geçirmeyi planlıyorsan orada

konuyu tutorial tarafına açsaydın da odanın gelişimiyle beraber takip etseydik

Ama napcan, internet işte.

edit: Sağol şişmanım, daha bitmedi, sadece masa aldım. İncik boncuk uğraşıcam işte zevkime göre, raflar falan. Maksat kafa dinleyeceğim izole bir alan. Redditteki "mancave" ler gibi olmayacak tabii ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Basligi yeni gordum bastan sona okudum sonra en son resmi gordum aklimdan gecen mancave bumuymus oldu onu alintiladim . Yoksa zamanla o duvarlar dolar bosluklara baska vitrinler gelir hoparlor sistemi ile cevelenmis guzel bir tv falanda geldikce dolar.

Birde fotoğraf cok cig gostermis.. reddit te goruyorum mancave ya da battlestation resimleri çekimleri vs hep los isikta. Daha bir duzgun duruyor, tabii onlarda secenek cok, sunumlari daha basarili, dekorasyon daha birbirine uygun vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Sana bir şey demedim yanlış anlama, sana zaten fikrin varsa duymak isterim demiştim o kadar, teşekkür ederim tavsiyelerin için.

Adamlarda bir de para var abi, ben de çok baktım redditten fikir de bir çoğu bütçeyi zorlayacak şeyler. Şuna ek yapacağım raf olur, aydınlatma olur, bir de çok bayarsa duvarı boyarım koyu renge o yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bende de hata oldu aslinda haklisin, 17 sayfa tartışma okudum hani gercekten daha bir sunumu basarili bir oda bekliyordum senden. Ama dedigim gibi daha bos ana hatlari tamam diye algiliyorum ve tabi fotograf ile cekip sunmak gercekten cok farkli bir meslek. Birisi ilk gun bi fotograf cekmis hayran kaldim sonrada altina normali bu demis, amk onada sasirdim kaldim. Sunum görsel cok önemli satışta :)

Edit, boya demissin direk o mu beni soguttu odadan. Diyorum ya çok cig vs boya o zaman. Morg beyazimidir nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...