Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig [18/19]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

gelişmeler gelişmeler

said:
Özlem Ada Şahin: “Arda’nın doğum yapmak üzere olan eşi Aslıhan Doğan, benim konuştuğum görüştüğüm bir arkadaşım. Olay olduğu sırada evde oturuyormuş. Sabah saat 6’da Aslıhan’ı arayıp her şeyi tek tek anlattım.

said:
Özlem Ada Şahin: “Olay sonrası Arda eline bir silah alıp sabah hastaneye Berkay’ın yanına geldi. ‘Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim.’ dedi.”
Sosyal ağlarda paylaş

futbolcularla ilgili bütün skandallarda niye Berkay var abi ben onu anlamıyorum huehue

bir de türk futbolunun böyle skandal bir figüre ihtiyacı vardı, gascoigne gibi george best gibi, sergen falan o açığı yeterince dolduramamıştı arda daha da iyi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

İddialar doğru mu bilmem de doğruysa etik anlayışı daha da acaip. "Evli olmasan kaçırmazdım" deyip üstüne "senin karın olduğunu bilmiyodum" demiş. Başkasının karısı olsa problem yok yani sorun o kişinin karısı olması.

Edit: yalnış okumuşum, olmasam demiş olmasan değil
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

gelişmeler gelişmeler

said:
Özlem Ada Şahin: “Arda’nın doğum yapmak üzere olan eşi Aslıhan Doğan, benim konuştuğum görüştüğüm bir arkadaşım. Olay olduğu sırada evde oturuyormuş. Sabah saat 6’da Aslıhan’ı arayıp her şeyi tek tek anlattım.

said:
Özlem Ada Şahin: “Olay sonrası Arda eline bir silah alıp sabah hastaneye Berkay’ın yanına geldi. ‘Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim.’ dedi.”

1- Doğru düzgün özür dilemeyi bile becerememiş. Özür, af dileme, aman dileme aşağıdan yapılır. Bu kendi üzerinden kocaman gene - bi sön bi küçül be abim. BEN DERHAL AFFEDİLE falan olmaz iş

2- Şu eşi hamileyken dönemi gelmiş hayvan gibi saha sola saldıran ilkel insan türü çok yaygın değil mi? Kaç tane duyduk bundan? Eşi hamileyken evde doğum beklerken admalar delirmiş gibi sex peşine düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

adam birinin burnunu kırmış polis molis devreye girmiyor ülkeye bak
tck 5237 madde 89’a göre kavgada birinin burnunu kırmak 1 yıla kadar hapis cezası var
bakalım yargılanacak mı? berkay şikayetçi olmuş görücez. gerçi şikayet de aranmıyormuş bu durumlarda

Madde 89 - (1) Taksirle başkasının vücuduna acı veren veya sağlığının ya da algılama yeteneğinin bozulmasına neden olan kişi, üç aydan bir yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.

(2) Taksirle yaralama fiili, mağdurun;

a) Duyularından veya organlarından birinin işlevinin sürekli zayıflamasına,

b) Vücudunda kemik kırılmasına,

c) Konuşmasında sürekli zorluğa,

d) Yüzünde sabit ize,

e) Yaşamını tehlikeye sokan bir duruma,

f) Gebe bir kadının çocuğunun vaktinden önce doğmasına,

Neden olmuşsa, birinci fıkraya göre belirlenen ceza, yarısı oranında artırılır.

(3) Taksirle yaralama fiili, mağdurun;

a) İyileşmesi olanağı bulunmayan bir hastalığa veya bitkisel hayata girmesine,

b) Duyularından veya organlarından birinin işlevinin yitirilmesine,

c) Konuşma ya da çocuk yapma yeteneklerinin kaybolmasına,

d) Yüzünün sürekli değişikliğine,

e) Gebe bir kadının çocuğunun düşmesine,

Neden olmuşsa, birinci fıkraya göre belirlenen ceza, bir kat artırılır.

(4) Fiilin birden fazla kişinin yaralanmasına neden olması hâlinde, altı aydan üç yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

(5) (Değişik fıkra: 06/12/2006 - 5560 S.K.5.md) Taksirle yaralama suçunun soruşturulması ve kovuşturulması şikâyete bağlıdır. Ancak, birinci fıkra kapsamına giren yaralama hariç, suçun bilinçli taksirle işlenmesi halinde şikâyet aranmaz

Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

adam birinin burnunu kırmış polis molis devreye girmiyor ülkeye bak
tck 5237 madde 89’a göre kavgada birinin burnunu kırmak 1 yıla kadar hapis cezası var
bakalım yargılanacak mı? berkay şikayetçi olmuş görücez. gerçi şikayet de aranmıyormuş bu durumlarda

Madde 89 - (1) Taksirle başkasının vücuduna acı veren veya sağlığının ya da algılama yeteneğinin bozulmasına neden olan kişi, üç aydan bir yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.

(2) Taksirle yaralama fiili, mağdurun;

a) Duyularından veya organlarından birinin işlevinin sürekli zayıflamasına,

b) Vücudunda kemik kırılmasına,

c) Konuşmasında sürekli zorluğa,

d) Yüzünde sabit ize,

e) Yaşamını tehlikeye sokan bir duruma,

f) Gebe bir kadının çocuğunun vaktinden önce doğmasına,

Neden olmuşsa, birinci fıkraya göre belirlenen ceza, yarısı oranında artırılır.

(3) Taksirle yaralama fiili, mağdurun;

a) İyileşmesi olanağı bulunmayan bir hastalığa veya bitkisel hayata girmesine,

b) Duyularından veya organlarından birinin işlevinin yitirilmesine,

c) Konuşma ya da çocuk yapma yeteneklerinin kaybolmasına,

d) Yüzünün sürekli değişikliğine,

e) Gebe bir kadının çocuğunun düşmesine,

Neden olmuşsa, birinci fıkraya göre belirlenen ceza, bir kat artırılır.

(4) Fiilin birden fazla kişinin yaralanmasına neden olması hâlinde, altı aydan üç yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.

(5) (Değişik fıkra: 06/12/2006 - 5560 S.K.5.md) Taksirle yaralama suçunun soruşturulması ve kovuşturulması şikâyete bağlıdır. Ancak, birinci fıkra kapsamına giren yaralama hariç, suçun bilinçli taksirle işlenmesi halinde şikâyet aranmaz

5 yila kadar olanlarin da hapse girmedigini biliyosun di mi,

cikin birini bicaklayin oldurun, beceriksiz ilkokul mezuni polis sizi bulursa yerinize ben girecem hapse soz.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

said:
Arda Turan'ın eşinden ilk açıklama: Allah'ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim

"ya bir durun çocuğu doğuruyum, bebekle ayrılınca permanent nafaka açılıyor"
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...