Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Oradaki GS nin haklı tepkisine; ne olduğu belirsiz, imzası olan ve 8 başkan tarafından reddedilen bir bildiri yayınlamak yerine. Kucaklayıcı gerçek bir ortak bildiri yayınlansaydı bizim de itirazımız olmazdı.

Sizin saçma bildirinizi anlamadığımız gibi; keser/sap döngüsünde sapın girdiği her takımın hakemlerden dert yanmasını da anlamıyoruz. Zamanında; hödü hödü GS yuhh. Şimdi hakem bize gol tıktı bırakacaksın bu göz yaşlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

mokoko said:

e okey madem bizim yönetim dediyse biz taraftar olarak kesinlikle ama kesinlikle buna katılmak zorundayız

sen savunmuyorsun da savunanlar var abi işte. herkesin adına konuşmayın boş yere, size değil o laflar.

adam beni alıntılamış önceki sayfada nası bana değil o laflar safdafd
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabiki şahsıma değil abi ama saçma yani fb yönetimi gs yönetimine destek verme diye oh olsun diyebilmek. sanki daha önceden bu rakipler hep birbirlerine böyle konularda destek veriyormuş ama ilk kez fb bozmuş bu durumu gibi.

her zaman bu takımlar karşı karşıyaydı ve hala öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Destek vs geçiyorum içimdeki temenniyi vurguladım ama; 17 vs 1 lük bir açıklama; ne kadar adildi? Buradaki hiçbir rakip taraftar da baya bir ileri gittik diyemedi, herkes oo kapak süper açıklama vs... modunda takıldı.

Kulüpler birliği bu kadar basit bir olayda tantana çıkardı neden? Çünkü gayet iyi biliniyor ki Başakciti ile kapışabilecek tek takım şu anda galatasaray. Bir şekilde FB, BJK bu kadar kötü durumdayken gs nin şampiyon olması en kötü senaryo onlar açısından.

Bu sebepten ötürü; otobüs kurşunlanırken, insanlar statlarda ölürken, takımlar şike yaparken bırakın 17 Vs 1, 5 vs 1 lik bile bir deklarasyon veremedi birlik.

Sonuç; her hakem ağlamanızda o muhteşem deklarasyonu hatırlatmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdinin tff yöneticisi ve senin eski 2. başkanın ali dürüst çıkıp istifasını geri alıp "bundan sonra gs'nin menfaatleri için çalışıcam" diye açıklama yaptı. ha bu gs'nin menfaatleri için çalışacağı kurum tff bu arada. daha ne gerek var size desteğe zaten?
Sosyal ağlarda paylaş

ya şenez erzik de yıllarca ülkemin menfaatleri ülkemin menfaatleri diye gezdi bişey yapmışlığı mı var allasen? ali dürüst de takılıyor kafasına göre. sanki bir olayda kayrıldık veya benzeri bir şey yaşadık 2 senedir.

şampiyonluk kupamızı asık suratla, takım kaptanına AL diyerek veren adamın yönetiminde ali dürüst. ne yapıyor olabilir içerde allasen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne yaptığını ben bilemem ama tff'de yönetici olan eski gs yöneticisi bu olaylar yüzünden istifa edip sonra istifasını geri alıyorsa zaten sizin kendi camianızda bile bu duruşunuz desteklenmiyor demektir.

ha şimdi dersen o kendi takdiridir diye ben de e adam tff'de gs'nin menfaatleri için çalışıyor derim.

saçma yani böyle bir destek beklemek rakip takımlardan. tek savunduğum şey bu.
Sosyal ağlarda paylaş

17 Külüp olarak Ali Dürüstün istifasını istiyoruz! Demekle o deklarasyon arasında biraz fark var. Kaşıntının nedeni Ali Dürüst olsaydı net bir şekilde orada belirtilirdi değil mi. Oysa Ali dürüst olayı deklarasyonun sadece 6 satırlık kısmını oluşturmaktadır, ve destekleyen faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Asıl yoğunluk, düdük astırma, hakemler kardeş GS kalleş vs...
Kaldı ki deklere edilmemiş bir sürü hakem reddi, düdük astırma olayı halen mevcuttur. Gs, BJK, TS, FB maçlarına çıkmayan bir sürü hakemimiz vardır. Deklarasyon yanlı art niyetlidir, birkaç kulübün bir tarafını kurtarmak amacıyla yayınlanan bir deklarasyondur. Bu kulüplerin başına hakemlerden ne gelirse müstahaktır. Her seferinde gözyaşlarına keyif sigarası yakıp zevkine bakıyorum o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakem karti da oynandigina gore sira kimde bakalim.

Bu arada daha ilk yaridaki Basaksehir macinda ofsayt olmayan gol catir catir yenmemis miydi. Bi sakin.

Kaldi ki o kadar da acik degil pozisyon. Valbuena bastan niyetli zaten.

Fener'in su durumda olmasinin hakemle bir ilgisi yok zaten. Her takim icin gecerli bu acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada aciklama icler acisi..

Ek-1'de top oyunda bile degil. Korner tekrarlaniyor.
Ek-2'de sari dogru.

Ek 4-5: Ofsayt filan yok, konulan Eklerin birbiriyle alakasi yok oyuncunun konumu disinda. Ne el kaldirmasi var ne hamle var topa.

Bunun disinda Basaksehir'in cok net golu yenmisti ilk yaridaki macta. Belki buz gibi verilmeyen gol yuzunden Basaksehir sampiyonluktan olabilir. Keza Bursa macinda tartismali pozisyon vardi.

Hani boyle tek tek gideceksen, o zaman durust olacaksin. Bunlari derken kendi klubumu de kastediyorum elbette. Ama soyle EK-1 diyip anlamsiz videolar koymak, hele ki klup bu durumdayken, priceless.

Baya vizyonmus Ali Koc.

Benim gorusumu biliyorsunuz zaten, GS,FB,BJK farketmez. Bir mac lehine olur obur mac aleyhine. Kotu takimsan kotusun iste 18 macta 17 puan toplayabilmissin. Oturup isine bakacaksin.

Arkadaslar Comolli'yle hata yaptik diye metin dizebiliyor musun? Sorumlusu benim, duzeltecegiz diye aciklama yapabiliyor musun? Aldigimiz futbolcular Fenerbahce kalitesinde degiller diyebiliyor musun? Yoksa gerekirse UEFA'yi bile es geceriz yea mi diyorsun. Klube aciklama dedigi her hafta hakem, basin mensubu, hep 3. partiler. Bu mu abi vizyon vizyon denilen adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakeme hata yapma luksu vermez diye bir mantik yok. Elbette vermez de kastettigimiz bu degil hic bir zaman. Kendi aleyhine olan en ufak hakem hatasinda WOT dizip, lehinde oldugu zaman konusmayan, kendi yanlislarini hakemler uzerine atmaya kurulu sistemden bahsediyoruz.

Hakem hatasini her firsatta ayrica dillendirmenin anlami yok, cunku seni lehine de oldukca fazla hakem hatasi oluyor. O zaman oturup isine bakacaksin. EK-1 gibi aciz islere girmeye gerek yok. Gireceksen de cikip Basaksehir'in buz gibi golu yendiginde de EK-1 koyacaksin oraya.

Bu her klup icin gecerli bu arada. Butun yonetimler ayni cunku spora bakis acisi kulturumuzde ayni. Ama insanlar hala her hafta birilerine komplo duzenlendigini filan zannediyor. 3 hafta once FT maasiyla ilgili GS'ye operasyon vardi ne oldu operasyon. Ankaragucu macinda niye olmuyor operasyon da sana karsi biraz direnen Rize macinda oluyor. GS saglam forvet alir sampiyon olursa ne olacak o konusulanlar/yazilanlar. Bunlar hatalarin kendisiyle ilgili degil, hatalara bakis acisiyla ilgili.

Su spordaki sacmaliktan kurtulmak lazim once, bu da mantalite degisikligine isaret ediyor. Taraftarindan, yoneticisine.

Ama taraftar konusur. Burada da herkes hakem konusuyor. O yuzden buradaki insanlar taraftar zaten, yonetici degil. Yoneticiysen senden farkli bir sey beklemem dogal sanirim. Ismin de Ali Koc'sa Aziz'den sonra farkli birsey gormek istiyor insan - bu basarilardan bagimsiz. Basarisizlik da var bu hayatta, bunu kabullenmek de zor degil.

Hakem hatasini yeri gelir konusabilirsin ayrica. Ama hatali ucak yaptiktan sonra sucu en son atacagin adam hava trafik kontroloru olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...