Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Bonjo said:

Bu sezon kayıp sezon bir şekilde ligi orta sıralarda bitirip önümüze bakarız işte.

Şaka mı yapıyorsunuz? Sanırım ciddi ciddi farkında değilsiniz lig düşücez bu gidişle. En kötü oynayan takım biziz bunu söylerkende abartmıyorum. Nasıl ligi ortada bitiricez? En iyi ihtimalle son haftalarda kümede kalırız o da en iyi ihtimal. Onada ihtimal vermiyorum ben artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

Valla bu durumun Fenerbahçelilerin umrunda oldugunu sanmıyorum, basketbolla mutluyuz Olympiakos maçı ile ümraniye maçı aynı anda basladı 1 dk açıpta bakmadım ümraniye maçına.
Bu sezon kayıp sezon bir şekilde ligi orta sıralarda bitirip önümüze bakarız işte.

Daha dur bonjo, yeni başlıyoruz. senelerce futbol izleyemeyeceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

Valla bu durumun Fenerbahçelilerin umrunda oldugunu sanmıyorum, basketbolla mutluyuz Olympiakos maçı ile ümraniye maçı aynı anda basladı 1 dk açıpta bakmadım ümraniye maçına.

aynen kanka aynen
Sosyal ağlarda paylaş

Of çok doldum, aklımı kaçırmaktan korkuyorum.

GS, BJK veya TS taraftarı dalga geçsinler, sonlarına kadar hakları. Onlar bu durumda olsa ben de dalga geçerdim açıkçası. Neredeyse bütün lig maçlarını seyrediyorum. Ankaragücü'nden sonra açık ara en kötü futbolu oynayan takımız. Eğer gerçekten de federasyon, digiturk veya hükümet destek vermezse bu takım çok net küme düşer ve bunu sonuna kadar da hak ediyor.

Koç grubuna birileri görev mi vermiş, yok edin bu kulübü mü demiş anlamadım valla. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...