Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

bir şekil de CL seviyesindeki takımlara yenilmeyi sorun etmiyorum. mesela dün GS nin portoya kaybetmesi. FB nin benficaya elenmesi vs.. de ya bu tip takımları kesin yenmek gerekiyor. geçen hafta FB zagrebe yeniliyor.bu hafta BJK malmö ye yeniliyor. bunlar olmamalı.ülke puanı için sıkıntı bunlar hep. akhisarı salla zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bjk dünyanın en iyi top oynayan takımı olduğu için herkes bi köşede bekliyodu ilk mağlubiyeti. Sezondaki ilk mağlubiyet bu olduğu için ilk fırsatta bu oldu. Dalga geçen, kin kusan futbol cahillerinin üzerine olsun futbol tanrılarının gazabı.

Bjk dünyanın en iyi top oynayan takımıdır. Bu gerçeği çekemeyen anten takabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

maivresnon said:

neden mesajlarım siliniyor 8taş yazdım diye : ( lütfen arkadaşlar burası serbest bir platform....

tbr karius darısı 9 a

Hayır, burası serbest bir platform değil. Öyle olduğunu nereden çıkarttın ki?

Sebebi zaten bölümün tepesindeki asılı mesajda yazıyor. Yeni üyelik ve ilk defa olması sebebiyle sadece mesaj silindi, normalde yukarıda da dendiği gibi yörüngeye kadar devamı var cezanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenev'den triggerlanacak bir sey yok adamla dalga gecmek oluyor takimla degil o da hos degil.

Yil 2018 hala 8-0'dan triggerlanan Beşiktaşlı varsa kolay gelsin dileklerimi iletiyorum kendisine. 8tas falan mehh ilk gunlerde zekiceydi

Cincon demek de hos degil ve gereksiz yani cimbom'un bile anlami yokken anlansiz bir seyi alip daha anlamsiz yapmak genious sdfaf

Olay ortami bok etmesi. O digerine 8-0 bu otekine 6-0 digeri suna cincon o buna fenev topic birden yangin yeri oluyor. Sirf boyle seylerle ortam bozulmasin diye direkt hakaret veya saldiri olmasa da unleme basıyorum ki o kisi uyarilsin düzgünce konuşalım burada
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...