Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

öyle salak şey mi olur abi. var hakemi izleyin diyorsa izlemek zorundadır hakem. yoksa neden var'a gidilsin ki. daha gidilmeden önce zaten hakem oyunu devam ettiriyorum var'a gidilmeye ihtiyaç yok demesi lazım. hem var'a gidilecek, hem de var hakeme incele diyipte hakem gördüm ben diyecek gibi bir durum olamaz.

güntekin onay twitterda "maçın hakemi ile var odası hakemi arasında kıdem farkı varsa sistem çalışmıyor" yazdı..
Sosyal ağlarda paylaş

karyusun şöyle beton gibi kız arkadaşı yok muydu lan, hani şl finalinden sonra her zaman yanındayım diyeninden falan

https://90l.tribuna.com/images/6a/55/f7/6a55f7714de1409d9238a72b0ca0fa84.jpg

eli yüzü düzgün kim gelse coşuyor zaten, van der wielin victorias secretdan fırlama sevgilisi vardı ama bizim medyaya sorsan danla bilic sığırına yürüyordu
Sosyal ağlarda paylaş

adam snapchat sormuş lan sdfds
sipastik türk kızı da hemen ‘bakın beni z.kmek istiyor arkadaşlar’ diye ifşa etmiş tabi
herif nusret’ten paylaşım yapınca oraya gidip story atmış üstüne tam bir kezo
yakışıklı diye gıcık olmuştum için için de bizden çıktı eleman anlık nude istiyecek snap’ten zarar gelmez bu modelden
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

karyusun şöyle beton gibi kız arkadaşı yok muydu lan, hani şl finalinden sonra her zaman yanındayım diyeninden falan

https://90l.tribuna.com/images/6a/55/f7/6a55f7714de1409d9238a72b0ca0fa84.jpg

eli yüzü düzgün kim gelse coşuyor zaten, van der wielin victorias secretdan fırlama sevgilisi vardı ama bizim medyaya sorsan danla bilic sığırına yürüyordu

valla kaliteli adam Volvic iciyor.. benim sudan.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

adam snapchat sormuş lan sdfds
sipastik türk kızı da hemen ‘bakın beni z.kmek istiyor arkadaşlar’ diye ifşa etmiş tabi
herif nusret’ten paylaşım yapınca oraya gidip story atmış üstüne tam bir kezo
yakışıklı diye gıcık olmuştum için için de bizden çıktı eleman anlık nude istiyecek snap’ten zarar gelmez bu modelden

bizden onlardan diye biş yok abi, pahalı fahişeler instagramdan pazarlık yapıyo, kariusun yaptığı anormal bişi yok, fahişenin kezbanlığı tutmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır ilk defa yapan bi kadın da değil bu. daha önce ronaldoyu falan da böyle ifşalamıştı.
reklamını iyi yapıyo sağlam gelir elde ediyo böylece.
karius bana yazdı ronaldo bana yazdı diyip bu iki kişiyle iş yapmasa da bu haber sayesinde çok daha fazla müşteri kazanıyor.
kezbab fahişe falan da mesleği iyi çözmüş biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...