Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

Stringray said:

burak da gayet iyi oynamış, aptal taraflar da yuhalamış maç önü tabi ki sonra ona kefilim diye şenor'u alkışlamış cidden zeka sorunu var bunlarda

Burak yuhalayan kimse Şenol alkışlamadı.
Esas aptallık burak'ın performansından dolayı yuhalandıgını zannetmek.

Burak yuhalayan kimse şenola tepki de göstermedi ama..
Beşiktaş taraftarı bitmiş, yeni açık üst ve kapalı üst takımın altına dinamit koyuyor.

Sırf yönetimle kavgalı olduklarından fikretin karşısında kim varsa onu destekliyorlar. 2-0 yenilirken "fikret orman paralar nerde" 2-1'de "şenol güneş şenol güneş" sonra 4-1 olunca "fikret orman paralar nerde"

Takımın tüm oyununu 1 değişiklik ile sabote eden, hoca kılıklı adama hala en ufak tepki yoksa, takımın forvvetini çıkarıp orta açacak adam alarak, kimsenin olmadığı yerlere orta açılmasına ses çıkaran yoksa, Ozzy'nin bu hoca kılıklı yüzünden kenarda çürümesine sen çıkaran yoksa. X futbolcu kırmızı görünce eşeğin götüne sokup çıkaran adam evladı kırmızı görüp takımı satınca sonraki hafta 11 koyduğunda tepki yoksa, maç 1-1 giderken gol ararken takım arkadaşlarının emeklerini çalan hırsıza tepki yerine, öyle veya böyle sahada bir şeyler yapmaya çalışan Burak'a bağıran taraftar varsa bizden bir bok olmaz.

Beşiktaş taraftarı samimi değil, çıkar peşinde, tribünde otorite kurma peşinde, kişisel hesaplar peşinde. Samimi taraftarlar bu iki gruba da karşı duruyor. İnsanlar sırf alkışlamış olmak veya tepki göstermek için bir şeyler yapmıyor. Bir süzgeçten geçirip ona göre davranırken bir kısım ise tamamen şartlanmış hareket ediyor.

Bir kısım taraftar "Beşiktaş başarısız olsun, tribünler boş olsun, Beşiktaş bize kalsın biz de şovumuzu yapalım" peşinde

Beşiktaş'tan fikret gider, şenol gider ama şu kafadaki taraftar gitmedikçe bizden bir bok olmaz...

Takım gol için bastırırken hala oyundan çıkmış Burak yılmaz'a bağırmayı, sırf bu inatlaşma yüzünden, aptal bir kırmızı görmüş haine "quaresma quaresma" diye bağırmayı kimse bana Beşitaşlılık ile anlamataz..

Kimse deplasmana gitti diye iyi Beşiktaşlı olmuyor.
Deplasman yolunda tekel patlatan adamlar Burak yılmaz'a sahada değilken bile hırsız diye bağırıyor. Takımın gol için bastırdığı sırada kendi hesaplaşmalarının peşinde koşuyor.

Ha bunun 1 numaralı sebebi tabii ki yönetim, bunun böyle olacağı belliydi. Ama hiç bir şey taraftarın bu yaptıklarını "biz deplasmana gittik, takımın sahibi biziz, burak alkışlayacak sktrsin gitsin" deme hakkını vermez.

Bu kafadaki adamlar Beşiktaşlı ise ben değilim..

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

ne için olduğunun önemi yok, performansı ve kalitesinden bağımsız olarak sahadaki iyi niyetli BJK futbolcusunu ıslıklayan tribün tartışmasız şekilde aptaldır.
bunun tek istisnası şaklaban gibi takımı bir değil iki değil bilmem kaç kere bilinçli olarak satan tiplerdir. o da alkışlanıyor zaten çünkü tribün iq'su ayakkabı numaraları kadar. bir diğer alkış alanın da şenor olması zaten durumu anlatıyor.
aynısı oğuzhan için de geçerli, geçen maç öyle bir ıslıklandı ki öyle bir ıslığın yıllardır rakip takım top yapıyorken çıktığını duymadım. ki adam takım kaptanlarından biri. tek kelimeyle rezillik.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de son maç kaptan hangi maldı bilmiyorum ama maç önü takım tribüne gidip burak geride kalınca onu elinden tutup takımın yanına getirmeyen kişi kaptan olamaz bu takıma, her kimse alınmalı ondan kaptanlık. böyle bir takım olmaz bir kere, bunu anlayamayan futbolcunun da taraftarın da hocanın da yönetimin de bjk'de işi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

ha bir de son maç kaptan hangi maldı bilmiyorum ama maç önü takım tribüne gidip burak geride kalınca onu elinden tutup takımın yanına getirmeyen kişi kaptan olamaz bu takıma, her kimse alınmalı ondan kaptanlık. böyle bir takım olmaz bir kere, bunu anlayamayan futbolcunun da taraftarın da hocanın da yönetimin de bjk'de işi yok.

Maç kaybedersin, şampiyonluk kaybedersin ama degerlerini, karakterini kültürünü kaybedersen yokolursun.
Beşiktaş kaptanı, bu hırsızı tribüne kabul ettirmeye çalışsaydı esas o zaman aptan olamazdı.

@apple: 2 senedir deplasman biletleri sadece liste ile satılıyor. Bu mantıkla yönetimi protesto edenlerin deplasmana gidememesini beklersin. Kimler gidiyor gerçekten bilmiyorum ama düşününce söylediklerindeki çelişkiyi anlarsın.

Bu kulübün en büyük sorunu fikret orman ve son dönemde yanına aldıgı hainler. Bu yönetimi kim protesto ediyosa da desteklerim. Herhangi birinin adamı olmaya gerek yok protesto etmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Stringray said:

Maç kaybedersin, şampiyonluk kaybedersin ama degerlerini, karakterini kültürünü kaybedersen yokolursun.
Beşiktaş kaptanı, bu hırsızı tribüne kabul ettirmeye çalışsaydı esas o zaman aptan olamazdı.

@apple: 2 senedir deplasman biletleri sadece liste ile satılıyor. Bu mantıkla yönetimi protesto edenlerin deplasmana gidememesini beklersin. Kimler gidiyor gerçekten bilmiyorum ama düşününce söylediklerindeki çelişkiyi anlarsın.

Bu kulübün en büyük sorunu fikret orman ve son dönemde yanına aldıgı hainler. Bu yönetimi kim protesto ediyosa da desteklerim. Herhangi birinin adamı olmaya gerek yok protesto etmek için.

derbi deplasmanları liste ile satılıyor da diğerlerine gayet normal bilet alanlar gidiyor.

Ben de yönetimi desteklemiyorum. Ama sırf yönetimi desteklemiyorum diye onun karşı cephesinde olan kötü hocaya da sessiz kalmıyorum, tepkimi koyuyorum.

En az fikret orman kadar, ona muhalefet yapmak için onun dışındaki kötülüklere sessiz kalan taraftar da sorundur bu camia için..

Takımın ljacic ile birlikte en değerli oyuncusunu sırf şaklaban gibi maç başna 415115 orta açmıyor diye ıslıklayanlar da, sırf fikret ormanla sorunları var diye kötü kötü futbol oynatmasına rağmen şenol güneşi alkışlayanlar da en az fikret ormanın yanındakiler kadar haindir gözümde..

dediğim gibi tribündeki taraftar profili değişmeden Beşiktaş'ın değişmesini beklemeyin. Fikret gider mikret gelir taraftar bu kafada oldukça az çok aynı şeyler yaşanır.

herkes hak ettiği şekilde yönetilir, şuan Beşiktaş taraftarı bunun kötüsünü hak ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene bütün deplasmanlar liste kartallarına verildi, bu sene tenezzül edip bakmadım bile açıkcası.

Benim konuştugum, gördüğüm kadarıyla ŞG destekçisi değil kimse. O da protsto edilmeli, edilmiyor ama zaten tribünde azınlık sıvacı olmayanlar, sıvacı müşteriler biraz daha kaçışsın ona da sıra gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

ona sıra gelene kadar takım seneyi kaybetti onu diyorum işte ben..

adam bok gibi top oynatırken sırf "haftaya fener derbisi var moral olsun" diye alkışlandı.

rezil fenere karşı top oynamadı, alkışlandı.
dandik takımlarla dolu gruptan çıkamadı, alkışlandı.
ozzy, tolgay gibi 2 adamı çürüttü, alkışlandı.
takımı satan q7'yi ertesi hafta 11e koydu, alkışlandı.
60dk top oynatmadı, bala göte 1 gol atıp üstüne yattı, alkışlandı.
gs derbisinde 2. yarı yaptığı değişiklikler ile tüm kontrolü gs'ye verdi, alkışlandı

zamanında şu adama tepki gelse şuan elimizi kolumuzu sallayarak liderdik. İç sahada lig sonuncusunu yenemeyen takım yarattı adam, ne zaman sıra buna gelecek abi ?? önce tribün-fikret hesaplaşmasının bitmesini mi beklicez.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi yerde okuduydum. Simdi kaynak bulamicam.

Slimani'nin XG degeri seysine gore atmasi gereken gol 7 kusurmus.1 gol atti. Frey'in 6 kusurken 3 gol atti. Fener'de telefon diregi yerine forvet olsa muhtemelen dusme korkusu yasamiyolardi.

Ha yine de besiktas'in ustune cikmasi zor. Ayrica ne guzel egleniyoruz iste. Boyle devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...