Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

izlemedim yine, özete baktım şimdi.

burak'ın pozisyon harbi penaltıymış da yalancı çoban hikayesi işte, beter olsun.

Dorukhan'ın gol, ISLANDIM.

Larin güzel atmış, ofsayt pozisyonu da çok güzel dokunmuş. Maçta başka pozisyonlar oldu mu bilmiyorum ama ikisi de bayağı iyi dokunuş. Kısa sürede Burak'tan etkili gibiymiş.

Llajic ve Dorukhan için harbi diyecek yok. Oğuzhan - Dorukhan - Llajic orta sahası çok tatlı iş yapar iyi hoca elinde. Sene inş birlikte görürüz.

Karius bayağı iyi iş çıkarmış maçta, kendini vermesi lazım.

Mirin - Vida lig için iyi olmuş gibi duruyor. Yani hamle stoperi ikisi de ve ilk maçları anlaşamıyorlar diye çoğu Akhisar pozisyonda hep birlikte ileride kalıp arkada boşluk bırakmışlar ve Akhisar'da bunları değerlendirememiş ama Anadolu böyle iş yaparlar. Nitekim iş yaptırmayan bozmaları da onlar yapmış. Yine de iyi bir takımla oynuyor olsaydık mutlaka daha büyük cezalar kesilirdi.

Gerçi zaten yediğimiz golde bu yüzden yenilmiş. Uyumsuzluklarına vermek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Mario Gomez'i bile haftalarca kenardan alan, Aboubakar'ı Negredo'yu imkanı olsa hiç oyuna sokmayacak karaktersiz 3 aydır ayağına top değmemiş, antremana bile çıkmamış Burak'ı direkt 11 başlatmış.

Bu adam iş bilmez falan değil ben ona ikna oldum. Safkan bir kötülük abidesi, karaktersiz, şerefsiz bir mahluk.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

QRAL buna itiraz bile edemedi gerizekalı taraflar yüzünden bu arada bariz penaltıymış, hakem var'a bile bakmadı hatta rezillik
https://twitter.com/erginaslan/status/1086361201565753345

Basiyor dediginiz carpma ya. Cok birsey yok bence bu pozisyonda. Rakibin gozu de cok net topta bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Stringray said:

QRAL buna itiraz bile edemedi gerizekalı taraflar yüzünden bu arada bariz penaltıymış, hakem var'a bile bakmadı hatta rezillik
https://twitter.com/erginaslan/status/1086361201565753345

Basiyor dediginiz carpma ya. Cok birsey yok bence bu pozisyonda. Rakibin gozu de cok net topta bu arada.

Ironi yapiyor herhalde ya

“Besiktaslilar 1 macta hirsiz burak’i saint burak yaptilar” desin biri diye orta aciyor

gsye olsa bu olayin gif’i bile olmazdi
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Llajic ve Dorukhan için harbi diyecek yok. Oğuzhan - Dorukhan - Llajic orta sahası çok tatlı iş yapar iyi hoca elinde. Sene inş birlikte görürüz.

Oguzhan böyle oldukça göremeyiz. Herşeyi de hocaya atmaya gerek yok. Oguzhan'ın oynamayışı Oguzhan'ın suçu. Girdi yine hatalı pas yaptı işte defanstan çıarken hem de.

Dorukhan herkesten çok ikili mücadele kazanmakla kalmıyor. CEza sahası dışında şutları oguzhandan daha etkili, ceza sahası içine oguzhandan çok giriyor, kanatlara yaklaşıp açıklarla verkaça girip oradan oyun kurulmasına yardım ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

DarKRideR said:

Oguzhan böyle oldukça göremeyiz. Herşeyi de hocaya atmaya gerek yok. Oguzhan'ın oynamayışı Oguzhan'ın suçu. Girdi yine hatalı pas yaptı işte defanstan çıarken hem de.

Katılmıyorum ama artık tartışmayacağım, sonra Rew'den azar işitiyoruz malum sebep olandan ötürü :(
Sosyal ağlarda paylaş

talisca ancak çin'e gider, dorukhan çıkışını sürdürürse serie a yapar
zaten klasik bir 8 oynamıyor tam bir box to box, arkada atiba'nın genci yanında ljajic ile 433 oynasak çılgın atacak, tabi bunun için caner ve quaresma kesilmeli takımdan o da olmayacak maalesef
şu anki sistemde daha doğrusu sistemsizlikte yer yer çok ileride kaldı ljajic arkaya gelip top aldı zira medel stoperlerin arasına gömülüp duruyor nedense anlam veremedim, hatta yine penaltı bölgesinde 3-4 pozisyon verdik bu yüzden
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma bile "bu adam bize gol yedirecek" diyip var gucuyle caner'in aciklarini kapatmaya odaklandi. insanin takim savunmasindaki zaaflari bir yana koyup adriano'nun sari kart cezalisi olmasini tartisasi geliyor. adriano olsa o da acik verecek ama karsiliginda bir getirisi olacak. sezon sonu ismail geri donerse kimse sasirmasin.
Sosyal ağlarda paylaş

savunma açısından al birini vur ötekine zaten ismail de aynı şekilde çöp.
sol bek yoksa (elindeki sakat cezalıdır, iyisi pahalıdır, yabancı kontenjanı sorunludur, para yoktur vs) çekersin oraya medel'i atakta 343 gibi oynarsın gönül daha fazla ileride kalır, bu alternatifleri yaratması lazım şenor'un. caner'i orada oynatmak daha kolay geliyor ona işte hatalı oynayınca da napayım elimde yok diyor, böyle olmaz.
zira böyle giderse tosiç, vida, mitroviç gibi mirin'in de başını yiyecek. vida bile sol stoperde kötü görünüyordu sağa geçti taş gibi oynuyor. caner'in açıklarını kapatacağız diye kaç stoperin başı yendi.
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat sonra instagram'da şaklaban

💗💗💗🙈🙈🙈 🦅🦅🦅 amigos, love beşiktaş, never leave 🦅🦅🦅🙈🙈🙈💖💖💖

said:
Quaresma, yönetime başvurup Portekiz'e dönmek istediğini bildirdi. Porto'ya dönmesi muhtemel. Quaresma'nın ayrılması halinde bir kanat takviyesi yapılacak. (Bip Spor)
Sosyal ağlarda paylaş

http://haber1903.com/n-15165-quaresma-depremi-ayrilmak-istiyorum.html

Kim buna teklif verecek, diyorum yine şov yapıyor bırakmaz bu çöplüğü. Bu kadar boktan oyuncu olduğu halde bu kadar kendisine tapılacak yer bulamaz. silkseler dönmez buradaki yatırı bulduktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...