Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [18/19]

Raylen

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

k1nJo said:

var mı liverpool-napoli maçını izleyen

baya güzel maç oluyor. van dijk'ın mertens'in bileğini biçmesi haricinde.

Yalnız BT sport yorumcusu "Bişe yok yea, topa dokunmuş sonra kazara çarpmış. Faul bile yok" diyerek bi 3 büyükler taraftarı hissi katmasa iyiydi.

steve mcmanaman di yorumcu ne desin adam asd
Sosyal ağlarda paylaş

CL grup maçları tatsızdı bu sene, sürpriz yok. Kuralar çekilirken ilk 2 bunlar bitirir denilen bütün takımlar gruptan çıktı. Hatta 1 şu 2 bu olur dediğimiz takımlar da o sıralamada bitirdi. Öyle ezici bir takım da yoktu çok. Liverpool, City falan lig performanslarının gerisindeydi hep. Bayern tatsız, Real bok gibi. İzlediğim maçlardan Dortmund ve PSG'yi beğendim. En iyi çıkışı da Ajax yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool dün 36 şut mu ne çekti ya. İstatistik üzerinden yorumlamak da yanlış ama dün maçı izlerken Mou'yu baya çaresiz gördüm. The Special One'dan nerelere geldi. Prime dönemi ve 2000'lerin ortasında yükselen geriden oyun kurup sonuç odaklı hücum planının demode kaldığı belliydi de şu an gerçekten boşta kalsa Galatasaray, Fenerbahçe ayarında takım çalıştıracak pozisyona düştü Porto falan tekrar istemezse.

Bu tip TD'lerin genelde adresi Roma veya Zenit oluyor ama onlarda durum nasıl bilmiyorum. Çöktü resmen herif.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...