Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Love geleceğine forvetsiz devam edelim Eren'le Muğdat'la.

Para lazım diye kral Gomis'i sattın, o parayı 40lık Love'a gömeceksen ne anlamı var?
Gomis para icin buraya geldi, para icin de gitti. Belhanda ve Feghouli arabistana gitmeye yanasmayınca (Belhandaya 10, feghouliye 13 teklif oldugu ile ilgili ciddi soylentiler vardı). Bonservis girdisi yapabilecek ve gitmek isteyen Gomis satıldı. Bu bu kadar basit.

Gomis'in gitmesi ve yeni gelen santrafor'un kalitesi ise birbirinden bagımsız olaylar. Gomis'ten gelen parayla da Love alınmadı, Emre Akbaba alındı, hani geldigi 2 macta fırtına gibi esen bu takımın gelecegi olacagını umut ettigimiz cocuk var ya hani. Hah o.

Vagner Love basarılı olur olmaz orasını bilemiyorum ama Gomis gecen senenin gol kralıysa, Vagner Love da bir onceki senenin gol kralı. Bunun yanı sıra form gecer kalite kalır diye bir laf vardı. Besiktas'taki kotu formundan kurtulur ve o gol kralı oldugu kaliteyi sahaya yansıtabilirse bu sene icin gayet yeterli bir takviye olur forvete.

Ayrıca besiktas'ın oyunu da Love'a uygun bir oyun degildi. Biz daha genis alanda hızlı oynuyoruz ve direk rakip kaleye gidiyoruz. Besiktas oyun rakip ceza alanına yıkıyor direk. O yuzden de onların oyununa uymayıp bizim oyunumuza uyma ihtimali de gayet yuksek.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene cidden güzel sözleşmeler yapıyorlar. 1+1 veya 1+1+1 gibi. Birde maaş fazla vermediysek ve kötü çıkarsa dursun kenarda. Bende bu sene gol kralı olur gibisinden bakıyorum. Beşiktaş o kadar değilde fenerbahçe forvet öldürücü bir yapıya sahip. Burak'a baktığımızda trabzon ve gs ile gol kralı olurken fener ve beşiktaşta olmadı diye biliyorum. Tam tersi ise Galatasaray forvetlerden güzel verim alan bir takım. Terim ne yapıp ediyorsa oynatmayı biliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...