Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

26 dakika önce, Sotto dedi ki:

Oo Besiktaslilar yoktu bayadir forumda ya. Haha klasik istila etmisler topigi hakem muhabbetiyle ligde topa girince. Insan hic mi sasmaz yav huyundan.

Bayagıdır forumdayım. ama gs maçı izlemiyorum normalde, haftaya maçımız var diye bi bakiyim dedim bu kadar kollayan bi hakeme de tepkisiz kalamadım. Deplasmanı bırak kendi sahasında bile uzun yıllardır bi takım bu kadar kollanmamıştır, net 3 tane kırmızı çıkması lazımdı hatta cagnenin yumrugu birkaç maç ceza almalıydı

Sosyal ağlarda paylaş

Maçı izlemedim de apple'ın son 3-4 maçtaki yumruk, tekme, krav maga ve atom bombası iddialarının olduğu pozisyonları izleyip bi pozisyonu bir de apple yorumunu görünce (bi tanesinde pozisyonu bile izlememiş hatta twitterda millet coşunca gaza gelip yazmış kendi açıklamasına göre) çok da inandırıcı gelmiyor ?

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Sotto dedi ki:

Futbol bolumune attigi mesajlarin yuzde doksani hakem ile ilgili olanlara ne cevap verelim. Su yukaridaki mesajlarda nicki gizli kimin attigi belli.

Yazdiklariniza bakilirsa Konya meydan muhaberesi oldu haberimiz yok. Haftalarca ortadan kaybolup topa girince hakem diye baslamak super ya. Insan azcik huyunu degistirir. 

Keyfimin kahyasi misin arkadas, istedigim zaman yazarim sana mi sorucam alla alla usluba bak. 2 ay forum kapalıydı zaten lul

Sen 3 değişik acidan izle yumrugu karar ver gel bekliyoruz. 

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce, Sotto dedi ki:

Istedigin gibi yazarsin zaten, aldigin cevapta mesajlardaki kalitenle dogru orantili oluyor apple. Uslupta sikinti yok bu arada. Attigin mesajlarin yuzde doksaninin hakemle ile ilgili olmasi fact artik.

Sahada ustune konuscak futbol yoktu ki.

En azindan ikinci yarida, hali saha macindaydim zaten ilk yariyi izlemedim. Haftalardir gs maci da izlemiyorum. Izlemedigim bjk maclari da oldu. 

Ama su kadar bariz seyleri gorup yazmak bahsettigin seylerin hic biri ile alakali degil.

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Sotto dedi ki:

Istedigin gibi yazarsin zaten, aldigin cevapta mesajlardaki kalitenle dogru orantili oluyor apple. Uslupta sikinti yok bu arada. Attigin mesajlarin yuzde doksaninin hakemle ile ilgili olmasi fact artik.

"pozisyon geregi eli rakibinin suratına çarpmış" , "normal hava topu mücadelesi dirsegi rakibine gelmiş" vs gibi argümanlar üretseniz, bişey demiycem. Verilen cevaplar, Beşiktaşlı aglaması, sen yazdıysan yalandır, en nazik rewendor bile siz yazınca inandırıcı gelmiyor demiş ki yine karşı argüman yok. Yazdıgın cevaplar direk senin kalitenle alakalı.

Sosyal ağlarda paylaş

@aktiftablet Herkesin tarafli baktigi bir konuda ne argumani uretecegiz. Yumruk var denmis, hakem kirmizi cikarmamis, VAR'a gidilmemis, rakipten itiraz eden olmamis, mac karismamis. Butun bunlara karsi apple'in argumanini mi daha ciddiye almamiz gerekiyor ben onu anlamadim. Hakem konusunda apple'in durusu belli. Diger cok konuda fikir ayriligimiz yok zaten ama bu noktada uzlasmamiz imkansiz. Aglama muhabbeti de komik cunku macla ilgili yazilan neredeyse tum mesajlar Besiktaslilarin hakemle ilgili isyaniyla ilgili. Bunun da Besiktas'in topa girince olmasi enteresan. Haftalardir mac topiklerine dogru durust mesaj bile atilmiyordu. 

Ayni pattern'ler tekrar ederse dile getiririz tabii ki. Huydan kastim o.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

güncele bak eski patiye dönüş emareleri sdfsdfsdf spamlenmiş bir futbol başlığı

gs çok büyük sıçmış, 0 isabetli şut ve bırakılan 2 puan, çok şey değişmedi diyorsunuz da kimse 4/4 yapamayacak öyle bir dünya yok, averaj bile önemli şu an

bjk 1 puan çıkarırsa sonraki maçtan ve gs başak da berabere biterse (ki gayet mümkün şu durum) bayağı ilginç şeyler olabilir son haftalarda sdfsdf

bu arada leş top oynatıyor ama çok büyük beşiktaşlı sfdsdf

D5V7B-jXsAIWLs_?format=jpg&name=small

Stringray tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 maçta en az 2 puan kaybı beklerdim GS'den de Başakşehir ve Rize maçı olarak yazmıştım ben onları, daha Konya'da başladılar güzel oldu kashdfdsa 

Haftaya en kötü yenilmezsek harbi şenlik olur. Kazanırsak zaten ortalık alev alev. Zirvedeki takımların arasında en kolay fikstür açık ara bizde eğer haftaya kazanırsak; %60 falan ihtimale bile çıkabilir şampiyonluğumuz. 

Haftaya resmen sezonun maçı ya, şampiyon tayin edilecek büyük ihtimal. uff alev aldı lig bi anda sdafdsa 

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, applev0dka dedi ki:

Bugün arkadaşlara da soyledim.  Gs yarim gol atsa bile konya cikartamaz asla, o kadar les bir hoca aykut.

Ama gs yarim isabetli sut bile atamamış orasi ilginc

Konya da jonson denen adam kimse net 1 golü yedi, bomboş ve gördügü halde asist yapmadı. 2 tane kontratakta da dogru tercih çok barizken başka yerlere verdi topu, birinde direk rakibe.

Konya'da yaratıcı bi oyuncu olsa galip gelebilirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk yarıda hiç yok. O derece ki, GS cezasahasına dogru çaprazdan frikik kullanırken orta yapmak yerine direk geri pasla kullanıp kalecilerine döndüler.

GSde de cagne ve belhanda yı çok kötü buldum. Cagne boş alan bulursa biraz etkili gibi ama kapalı savunmaya karşı çok etkisizdi bence. Belhanda 10 numaraya yakışmayan hatalı paslar attı.

edit. lol bu tokatı kaçırmışım ben, alın işte futbol yorumu da yapmaya çalışıyorum da hakemden fırsat mı kalıyor..

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yaygara cikarilan pozisyon buysa sari karttan fazlasi degil. Bilincli bir sekilde arkaya dogru tokat atman mantiksiz. Rakibi hafif cekmeye calisirken ittirmeye calismis suratina gelmis. Zaten Nagatomo'nun bilincli sekilde rakibe zarar verecek hareketini hatirlamiyorum. 

Bundan sonra gol olsaydi zaten iptal ederlerdi. Tonla mesaj atacak bir durum goremedim acikcasi. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...