Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Performans/Fiyat yüksek olan bir telefon tavsiyesi

Bloodless

Öne çıkan mesajlar

piyasadaki en iyi performans / fiyat telefonu oneplus bence. "amiral gemisi" telefonlarla aynı özelliklere sahip olup fiyatı yarı yarıya değişiyor.

oneplus 6 çıkıcak yakın zamanda, onu bekle derim de, herkesin telefonu kendisine en iyi gözüktüğü için, herkes başka bir telefon yazacaktır.

ya da en kolayı şöyle kıyas yapalım:
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/37059-61205-74648-89416-90823-93196-100964-105379-107035-114039/samsung-galaxy-s7-edge_lenovo-p2_huawei-p9-lite-2017_xiaomi-mi-a1_huawei-mate-10-lite_oneplus-5t_xiaomi-mi-6-64gb_huawei-p20-lite_xiaomi-redmi-5-plus-64gb_huawei-mate-10-alp-l09/
Sosyal ağlarda paylaş

mi serisinin miui'ını ben pek beğenmiyorum alacak kişi de custom rom falan ile uğraşmayabilir.

one plus 5t aldım ben, acayip memnunum. kendilerinin geliştirdiği (modlanmış stock android) OxygenOS acayip kaliteli tweakler içeriyor. mesela son update ile o alttaki kare üçgen falan home back tuşlarını kapatıp iphone x gibi gesture ile gezinebilme geldi, mükemmel özellik.

ama piyasadan 5t kalktığı için bulmak zor olabilir. xiaomi mi mix 2s de iyi ama geldi mi bilmiyorum türkiyeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodless said:

1800-2000 bandında telefon ararken iphone 7 aldık. Ne cazip kılıyor şu iphone'u anlam veremiyorum.

keske mate 10 pro ya falan baksaydınız ciddi anlamda yüksek specli ve nispeten uygun fiyatlı bir telefon alırdınız hele ki kamerası ...

Telefonu aldıktan sonra çevremdeki "apple girl"lerin neredeyse hepsi appleı sorgulamaya başladılar kamerası yüzünden :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...