Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 27. Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 01.04.2018 - 19.00

valequenta

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

Ya da aynı hakemin macı bitirmek yerine gidip son saniyede kalecimize kart cıkartmasına ne demeli?

kalecine kızacaksın ???

mal gibi zaman geçiriyor zaten maç bitmiş autu kullansa hakem havada bitircek hala zaman geçirmeye uğraşıyor sonuna kadar doğru kart..

ama sen her konuda takımını haklı görüp hakeme ağlamaya alışkın bir fanatik olduğundan göremiyorsun

aynı pozsiyonda kart çıkmasa rakibe "hakemler de zaman geçirmeye tolerans tanıyor" diye ağlayacaksın çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

madcow said:

Ya da aynı hakemin macı bitirmek yerine gidip son saniyede kalecimize kart cıkartmasına ne demeli?

kalecine kızacaksın ???

mal gibi zaman geçiriyor zaten maç bitmiş autu kullansa hakem havada bitircek hala zaman geçirmeye uğraşıyor sonuna kadar doğru kart..

ama sen her konuda takımını haklı görüp hakeme ağlamaya alışkın bir fanatik olduğundan göremiyorsun

aynı pozsiyonda kart çıkmasa rakibe "hakemler de zaman geçirmeye tolerans tanıyor" diye ağlayacaksın çünkü
Saate bakıyoruz sure bitmis. Sure bittikten sonra aut atısı kullandırmadan macı bitirebilir. Diger 100lerce hakemin 100lerce macta yaptıgı gibi. Bunun yerine kaleciye bitmis sureden zaman gecirdigi icin kart cıkartıp auttan sonra macı bitiriyor. cok iyi zaman gecirmis muslera hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

http://tr.beinsports.com/haber/musleradan-gecit-yok-6

ulan burak yılmaz'ın mallıklarını kendi takımında izlemeyince çok komik.

tüm poziyon boyunca ofsaytta ve gol olmayınca pas versene diye kızıyor dfsg

Pozisyonun sonlarında gayet topla beraber. Her şekilde vermesi lazım şut çeken oyuncunun
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

applev0dka said:

madcow said:

kalecine kızacaksın ???

Saate bakıyoruz sure bitmis. Sure bittikten sonra aut atısı kullandırmadan macı bitirebilir. Diger 100lerce hakemin 100lerce macta yaptıgı gibi. Bunun yerine kaleciye bitmis sureden zaman gecirdigi icin kart cıkartıp auttan sonra macı bitiriyor. cok iyi zaman gecirmis muslera hakkaten.

surenin bittiğine sen karar vermezsin ? hakemin kolunda saat var.

uzatmada gol falan oldu oyun durdu. bunları da hesaba katıp oyuna ekleme yapmak hakemin kararı, orada kalecinin yapması gereken vurmak ama o ceza sahası ön çizgisinde geziniyor.

kart %100 doğru cidden şuna bile itiraz etmek acayip bir seviye
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

madcow said:

Madcow bence ne kadar fanatik ve me kadar fazla/boş yere hakem eleştiriyor defalarca yazdım. Ama kalkıp onu eleştiren sen olunca, olmuyor be. Ayna lazım sana.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

uzatmada gol falan oldu oyun durdu. bunları da hesaba katıp oyuna ekleme yapmak hakemin kararı, orada kalecinin yapması gereken vurmak ama o ceza sahası ön çizgisinde geziniyor.

Surenin bittigini ben degil hakem soyluyor cunku aut atısı kullanıldıgında macı bitirdi. Madem muslera kart gerektirecek sekilde zaman gecirdi bi 15-20 saniye oynatsaydı da anlamı olsaydı verdigi kartın.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

DarKRideR said:

GS'nin başında hoca var, o çok büyük etken. Bizimkine artık maymun bile diyemiyorum, maymun olsaydı şimdiye kadar hatasını anlayıp ders çıkarırdı ve değiştirirdi bazı şeyleri çünkü.

Samet bile olsa şu kadronun başında kafadan 10 puanla falan önde olmamız gerekiyordu kağıt üstünde, şimdi oturmuş GS mi Başak mı şampiyon onu bekliyoruz.

Ya yok şenor okadar da kötü değil bence. performans düşüklüğü var adamda . bizim tamer tuna da aynı mesela diyicem ama bunlar geçen sene beraberdi asdasdasd :)

Tamer'in düşüşü normal, takımın üzerine düzen kurduğu adam gidiyor bambaşka tipte bir adam geliyor. Oyun sistemi değişiyor. Onun dışında kadro kalitesi belli, bu takımın zaten uzun periyodu çıkaramayacağı belli ki ona rağmen Göztepe'nin sıralaması ortada. Tamer hocanın yaptığı bayağı büyük başarı şu Göztepe kadro ile. Ligdeki takımların yarısından daha kötü, hatta büyük ihtimal bi kadro kalitesi-meter falan yapsak Göztepe net şekilde 13-14 falan olur bu ligde.

Ben hocanın kalitesini hep elindeki kadro ile aldığı başarılara bakarım. Tamer hoca bu konuda bence ligde Sumudica'dan sonraki en iyi adam. Ve bence ligdeki en TD'de şuan Sumudica bu konuda. Ama işte Tamer hocanın şanssızlığı var yarışta.

Bizim saksının bu konuda ne kadar boktan olduğunu anlatmaya gerek yok. Şu BJK kadrosunu madcow'un eline versen ve bütün maçları GS'ye yaranacak şekilde yönetse bile yine şampiyon olması gerekiyordu normal şartlarda da işte...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

CthuLhu said:

Pozisyonun sonlarında gayet topla beraber. Her şekilde vermesi lazım şut çeken oyuncunun

sadece son bir saniye, orda da adamın top kontrolü bitti bitecek. pozisyon 2v0ken mal gibi geziyor.

arkadaş adam bizden gitti hala mı burak savunuyorsun fds
Sosyal ağlarda paylaş

son anda ofsayttan çıkması da haklı yapmaz zaten, pozisyon daha rahatken bir adım geriye çıkıp topu alsa zaten hayvan gibi açıda karşı karşıya gelir.

klasik burak öküzlüğü.

herif 2 kere gol kralı oldu, halen çizgide koşmayı öğrenemedi. bu adamın zaten 2 kere gol kralı olması harbi çok muazzam olay.
Sosyal ağlarda paylaş

kucka'nın golü efsaneviymiş yuh, muslera'yı sinek gibi ağlara yapıştırmış lel herif ağlarla cebelleşti kaç saniye kurtulamadı.

kaleciye sarı kart muhabbeti de boşuna yapılıyor, bu senenin hakem modası sürekli zaman geçiren kalecilere maç boyunca bir şey demeyip son 5dk'da ilk fırsatta sarı göstermek zaten. biraz aklı olan kaleci son 5 dakikada böyle bir şey yapmayarak zaman geçirir rahatlıkla maç boyu. muslera iki üç maç önce sarı kart cezalısı değil miydi zaten, 25 maçta 5+ sarı kart gören kaleci mi olur demek saçma sapan işler yapıyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

sabonis said:

CthuLhu said:

sadece son bir saniye, orda da adamın top kontrolü bitti bitecek. pozisyon 2v0ken mal gibi geziyor.

arkadaş adam bizden gitti hala mı burak savunuyorsun fds

pardon telefondan 2 saniye bakıp yazdım, gayet önde kalmış en son ana kadar hep. hatta belki de şut sırasında bile önde. kendi mallığı.

33 gol atarak gol kralı olmuş, şampiyonlar liginde bile leblebi gibi gol atan adamı 3-5 ofsayta düşüyor diye eleştirenler değil de, savunanlar haksızmış gibi gösteriliyor ya, işte o noktada bi aydınlanma yaşıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

TheGreatWall said:

applev0dka said:

Abi zaten macin basinda bilege bastı donk bir pozisyonda cikmadi sari falan.

Ağlayın da destekli ağlayın bomboş agliyorsunuz. Perreira'nin pozosyonu disinda iyi iste hakem napsin daha

Aylardir takimi rezalet oldugu icin vanish atan taraftar.
Sende hosgeldin.

ceza aldığım maçtan sonra Beşiktaş 5 maç yaptı 4 galibiyet 1 mağlubiyet

ne ben vanish attım, ne Beşiktaş rezildi.. ama sen hala cahilsin

nasıl gidiyor var mı hayatında ilk defa maçını izlediğin takımlar??

ingilterede Man-City diye bir takım çıkmış çok iyi diyorlar bir bak bakalım beğenecek misin.
çakma ManU gibi duruyor ama bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

TheGreatWall said:

applev0dka said:

Abi zaten macin basinda bilege bastı donk bir pozisyonda cikmadi sari falan.

Ağlayın da destekli ağlayın bomboş agliyorsunuz. Perreira'nin pozosyonu disinda iyi iste hakem napsin daha

Aylardir takimi rezalet oldugu icin vanish atan taraftar.
Sende hosgeldin.

ceza aldığım maçtan sonra Beşiktaş 5 maç yaptı 4 galibiyet 1 mağlubiyet

ne ben vanish attım, ne Beşiktaş rezildi.. ama sen hala cahilsin

nasıl gidiyor var mı hayatında ilk defa maçını izlediğin takımlar??

ingilterede Man-City diye bir takım çıkmış çok iyi diyorlar bir bak bakalım beğenecek misin.
çakma ManU gibi duruyor ama bilemedim

Tamam sakin ol genc. Yazdikca yazmis bi sinirle.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

applev0dka said:

Surenin bittigini ben degil hakem soyluyor cunku aut atısı kullanıldıgında macı bitirdi. Madem muslera kart gerektirecek sekilde zaman gecirdi bi 15-20 saniye oynatsaydı da anlamı olsaydı verdigi kartın.

Logic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...