Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 27. Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 01.04.2018 - 19.00

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Gol müthiş, Muslera yumurtlamış ama kızılacak gibi değil.

Ama gol bildiğim kadarıyla kural hatası. Faul ortasaha çizgisi gerisinden, kullanımı ilerisinden, aynı çizgisel bölgeden olması lazım diye bi kural hatırlıyorum taa Show TV Maraton Erman Toroğlu günlerinden hayal meyal, ne kadar doğru veya eskiden öyle olsa da hala kural geçerli mi bilmiyorum, bakmaya üşendim. Dediğim gibi de olsa böyle efsana gol için gözardı edilir o kural.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla GS yi laubali oyunundan dolayı tebrik ediyorum. Lan karabük gibi garipleri yakaladınmı 7 tane atıyorsun . TS gibi çok konuşan takımı böyle bulmuşken saçmalamayı bırakıp tarihi bir skor elde ediceksin. yani çok kızıyorum böyle saçmalıklara. aynı şeyleri BJK de yapıyor mesela, bulmuşken mal gibi atmıyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Ulan adam hala ağlıyor sdsfafa

Her mac 27526 tane top yerinden kullanilmiyor. Dunyada tek gsye karsi yerinden kullanilmiyora getirdi buyuk başarı
Soyledigimde yanlıs birsey mi var? 5 metre ilerden faulun olmadıgı yarı sahadan kullanılıyor. Aynı hakem en az 5 kere tac atan adamı 1 metre geri cekme hesabı yaptı. Bizim oyuncular tac atarken 1 metre onemli. rakip duran top kullanırken onemsiz mi oluyor? Su golden puan gitseydi ne olacaktı? Ya da aynı hakemin macı bitirmek yerine gidip son saniyede kalecimize kart cıkartmasına ne demeli?

Evet komik gol. Komik cunku hic birseyi degistirmedi. Degistirmemis olması hakemin hatalı olmadıgını gostermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

DarKRideR said:

BJK mal olduğu için atamıyor, atmıyor değil.

e Gs de mal :D

GS'nin başında hoca var, o çok büyük etken. Bizimkine artık maymun bile diyemiyorum, maymun olsaydı şimdiye kadar hatasını anlayıp ders çıkarırdı ve değiştirirdi bazı şeyleri çünkü.

Samet bile olsa şu kadronun başında kafadan 10 puanla falan önde olmamız gerekiyordu kağıt üstünde, şimdi oturmuş GS mi Başak mı şampiyon onu bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

GS'nin başında hoca var, o çok büyük etken. Bizimkine artık maymun bile diyemiyorum, maymun olsaydı şimdiye kadar hatasını anlayıp ders çıkarırdı ve değiştirirdi bazı şeyleri çünkü.

Samet bile olsa şu kadronun başında kafadan 10 puanla falan önde olmamız gerekiyordu kağıt üstünde, şimdi oturmuş GS mi Başak mı şampiyon onu bekliyoruz.

Ya yok şenor okadar da kötü değil bence. performans düşüklüğü var adamda . bizim tamer tuna da aynı mesela diyicem ama bunlar geçen sene beraberdi asdasdasd :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...