Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gıda Hareketi Ambalajlı Su Raporu Tablosu

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

abantın tadı çok kötü değil mi ya, erikliye üzüldüm baya lan bunu kullanıyorduk.

abanti iciyorum iciyorum susuzlugum gecmiyor. tepelerdeymis.

obur aldigim su, ki daha cok onu iciyoruz, listede sonuncu. hani sondan birinci, 160. falan olsa kendimi avutacagim. sonuncu be. mk maltepesi suyunda bile is yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Peki filtre kullansak olmuyor mu? Osmos filtreleri falan var.

oluyor da filtre değişimi ve temizliğini es geçersen daha kötü olabilir biraz da bulunduğun yere bağlı. bu arada tadı da epey kötü benim denediğim arıtmadan çıkan sular şimdiye kadar tad olarak.
fusaka ve buzdağı deneyeyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

bende gidip fuska ile 5. taskesti aldim sansima ikisini de ayni yer dagitiyormus..hala hamidiye kullaniyoruz..tad olarak bunlar daha sert hamidiyenin o az klorlu tadi ve tatliligi yok..ama diger markalara gore kandiriyor ..

bayagi bir zamandir gunduz filtre su kullaniyorum..3 aya kalmadan teknik servis bakimini yapiyor..super ..hepsinden iyi cikiyor..ama rev osmos olanindan degil osmosa girmeden 7 filtreden ciktiktan sonra alip cayimi kahvemi onunla yapiyorum..hatta endustri tipi midi diyelim 2 makine var..
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

getir'in markasi var "KUZEYDEN SU"
dusuncelerinizi merak ediyorum?

11tl makul geldi
ilk sefere mahsus hediye su da veriyor 12x500ml

edit:
ilk 5 siparisin hepsinde 12x500ml hediye.

bende bunu içiyorum. ilk 3 19lt su bedava kampanyası ile başladım. şimdi 12x 330 bedava ile devam ediyorum. Bana güzel geliyor baya ya bilmiyorum. Damacanaları falanda güzel. İçi cam dışı plastik
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

bayagi bir zamandir gunduz filtre su kullaniyorum..3 aya kalmadan teknik servis bakimini yapiyor..super ..hepsinden iyi cikiyor..ama rev osmos olanindan degil osmosa girmeden 7 filtreden ciktiktan sonra alip cayimi kahvemi onunla yapiyorum..hatta endustri tipi midi diyelim 2 makine var..

2farkli makine?

biraz daha anlatir misin? ben de ona gecireyim bizimkileri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...