Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Bir kaç gündür oynuyorum, beğendiğimi söyleyebilirim. Gunplay oldukça iyi. Daha doğrusu iyiydi çünkü son update ile TTK (Time to Kill) süresini arttırarak yine bok ettiler. Yoğun istek üzerine TTK'yı değiştirdik dediler; millet sosyal medyada ortalığı birbirine katınca özür dilediler yine. Çünkü kimse istememişti böyle birşey. Özür mesajında "yeni başlayanlar çabuk öldükleri için oyuna geri dönmüyorlar, onlar için yaptık" dediler.

Bu sıçışın haricinde Fortification sistemi güzel. Eğer cidden oynamayı bilen insanlarla oynuyorsanız, oyunu çok keyifli hale getiriyor. Bayrak savunma, ele geçirme taktiksel bir savaşa dönüyor. Defans yapan taraf sürekli fortification yaparsa attacker'ların girmesi zor oluyor falan. Vehicle dengesini de şimdilik sevdim.

Newegg'de 30 dolara düşmüştü oyun, ordan aldım. O yüzden değdi diyebiliyorum. 30 doların üstünde para verip almazdım herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben, şu sizin 100 kill alan çocuk muhabbetinizden sonra assault'a yaptığım buildden sonra ihya oldum. K/D oranı arttı. Medic full sis + MP40. Recon'da da artık hem kızarım hem oynarım modda devam. Bir sup buildini henüz belirleyemedim.

Tides of War görevleri de bitti. 3. haftayı bekliyorum.

Sizlerle de denk gelemedik, oynayamadık.

Ben ttk için bir şey fark etmedim, bazı silahlar nerf yedi o halde? Zira hala hardcore mod oynar gibi öldüğüm oluyor, merminin geldiği yön kim attı belli değil kamera dahi gösteremiyor yani. O derece hızlı gelişiyor olaylar.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

Oo paticik klasiği olmuş sjwler ea şu bu reröre diyip day 1 satın alınmış.

Benim hosuma gitti demistim kizli erkekli zencili. Oyunun baska vurulacak yerleri varken “ikinci dunya savasinda ne karisi lan” diye girmek komik. Ona gelene kadar zilyon tane fail var.

Bi sekilde guzel oynatiyo mapler
Sosyal ağlarda paylaş

We have learned a lot over the past week.
We’ve gained clarity on the issues you’ve shared with us around Time To Death (TTD),
we’ve identified imbalances in weapons,
and have recorded real-world data on how TTK changes our game and impactS our players.
With that knowledge we have a better idea of how to improve the game going forward,
and have already begun taking steps to improve the experience for all our players, new and veteran.

Starting tomorrow,
December 18th at 4am PT / 7am ET / 1p CET,
we will revert the TTK changes to their original launch states,
we will remove the “Conquest Core” playlist,
and we will not introduce any new “Core” playlists as mentioned in last week’s letter.

Dan Mitre - Global Community Manager

:)
(:D
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmeyen almasın'dan buraya geldiler

noldu yani 2 oyun satınca kalkan götler nolduda düştü böyle

2 yılda bir oyun yapıp , milyonlarca satamadık diye bu kadar panik olmak niye

cidden game developerlar 2018 yılında niye böylesine bi beyin tutulması yaşıyor

fortnaytlar pabciler fln ayarını bozdu adamların ne yapacaklarını bilmiyolar bence
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi ea salağı "insanlar artık lineer oyun istemiyo" deyip de god of war ödüle doymadıktan sonra diye başlicam. ordan da "lineer" olmayan, ama ea'in işine gelmeyen, dlc'siz/düzgün dlc'li NE KADAR b2p oyun varsa hepsini sayıcam. "he ea he istemiyoz" dicem de ordan biri çıkıp "onların hiçbiri lineer değil keko musun lulz" diyecek :P

ea sports to the game introsunu bile paralı eklenti yaparlar da rahatlarlar umarım.

@dogmit bunların şey projection'ları vardır ya, "oyun çıkış haftasında x sattıysa ömrünü tamamlayana kadar yx satar, bu satışların bu kadarı şu kadar indirimde, şu kadarı da bu kadar indirimde olur, bize de 34975y34 para kalır. ha bu arada oyunu alanların yüzde bu kadarının mtx'lere para atmasını, ortalama şu kadar harcamalalarını bekliyoruz. ordan da 9fwg7oırutgyfhb2 gelecek, bulucaz yolumuzu hamdolsun." falan tarzı. tldr release ve sonrası istedikleri gibi olmadı, ondan debeleniyorlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok ilginç. grafiklerde ciddi bi dumb down seziyorum. yani bf1, çok daha muazzam gözüküyordu. sene 2019 oldu olacak, grass hala sadece texture, gerçek çim yok, aralara 2-3 tane serpiştirmişler. duvarlar dümdüz, tesselation'dan eser yok. hele bazı interior yerlerde sanki arma 2 gibi gözüktü gözüme.

Neden böyle bu oyun ya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...