Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

biz hala 1i oynuyoruz valla. hiç bi anlamı yok V'e geçmenin sanki. streamlerden gördüğüm kadarıyla haritalara bile aşırı benziyor.

origin access'te var mı bfV bi ara denemeye alırım belki 1 aylığına bunu.

alakasi yok iki oyunun.
dinamikleri cok farkli...

cod / bfv oynuyoruz biz de 3-4 kisi genelde.

3 kisi de origin premier RUS var.
330TL
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Esh said:

Shroud un bf5 playi var 100 kill conquest devastation.

Izlemez olaydim. max kill im 50-55 mi ne sdfg. Herif rambo gibi oynuyo mk

abi X tane medic oluyor adamin pesinde dasfg. ama adam tanri parcacigi ona itirazim yok.

Bf serisi leş ehere diyordu. Denk geldi bi videosunu izledim. Bir vurduysa iki vuruluyordu. Herhalde ilk kez oynuyordu. Fabianchills on basar shrouda bfde
Sosyal ağlarda paylaş

adamda map awareness ve refleksler asiri iyi.

ben 3840x1080 oynuyorum, 2 kati ekranda arkadan vuruluyorum paso.

o kilise'de iceride 3-4 kisi gorup olmeden 2 kisiyi net aliyor. geri kacip, beklemedikleri anda tekrar basip temizliyor.

ben birine 60 digerine 40 dmg fln verebiliyorum herhalde ve oluyorum.

COD falan da oynadi, o oyundan mesela cok cabuk baydi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi allah gibi oynadim bi iki gun once 55-7 mi neydi sadece infantry oynadim bi de. headshotlar falan havada ucustu ona ragmen 100 kill imkansiza gibi bisi abi. o kadar adam goremezsin yani. bu direk 5 kisi falan aliyo bi anda, oyle bisi yok abi bu oyuunda, birine sikarken digeri donup sana sikar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

pek bir vurup iki vurulacak insan degil. bilmiyorum kimler en iyi oynar. zaten mesele o degildi. CS'de de hep uzerinden oyuncu sayarlar fakat kabul edilmesi lazim ki adam bir esigin cok uzerinde oynuyor.

Eleman çok iyi oyuncu. Muhtemelen ilk oyunuydu, başka açıklaması yoktur herhalde o kadar kötü oynamanın. Yarın video link atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın buildi yaptım silaha gayet başarılı

+ buna üste denildiği gibi map awareness ve aim eklenince normal geldi beyler

balı da var zira 0-7 başladığım oyunlar var, doğar doğmaz ölüyorsun falan, nereden tarıyorlar, nereden bomba sallıyorlar bir habersin, zira pası arkadan yiyorsun mermiyi bombayı.

bu adama olmamış :D hem de conq modunda, BFV conq modu dm gibi bir şey, operasyon oynasa bu şahıs çok daha başarılı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...