Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe 25.02.18 @ 19.00

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

ne alakası var ya, mesela gs maçında hakem ne yaparsa yapsın gs kazanamazdı, bu kadar komplo teorisi kasmayın, ezen takımın karşısında duramaz kimse.

https://youtu.be/aNhPKFqtTmQ?t=7s

Edit: zoraki açıklama da yapayım, hakem taraf tuttu anlamında koymadım, hakemin haklı veya haksız olarak bu kadar etkileyebilir anlamında koydum :)
Sosyal ağlarda paylaş

samsun maçındaki ilk iki kırmızı doğruydu, sonrasında takım normal olarak patladı zaten.

Bak şimdi diğerinin söylediğine, hakemler höölölöl yazılsa aynı adam gelecek, south park gif i koyacak, yağmur koyacak, bişi diyecek. Tersini söleyince de bırakın bu edebiyatı oluyor adı, siz fanatikler hiç çekilmezsiniz ya

ahahah bir de beşiktaşlılar diye genellemiş, teyallan biraz akıl ya
Sosyal ağlarda paylaş

madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow madcow
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

samsun maçındaki ilk iki kırmızı doğruydu, sonrasında takım normal olarak patladı zaten.

kırmızılar doğruydu da o sürece getiren yine hakemin faul kararlarıydı. bariz biçilmeye devam diyip, bjk'li dokununca hemen faul çalmalar vs. başlayınca bizimkiler bayağı kendini kaybetmişti.

cem papila zaten ya, diyorum hep bu ülke tarihinde şike yapılmışsa zaten bu adam üzerinden o 2 senede yapılmıştır. adamın şekip ile dostluğunun ispatlanması, şekip'in o dönem ki federasyonda rolü vs...

3 temmuz falan çoban eğlencesi o dönemin yanında bu adamın bütün takımlara yaptıklarıyla vs...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...