Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe 25.02.18 @ 19.00

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

yüzsüz sinsi köylünün gözyaşları başlamış yine

said:
"2015-2016 sezonunda Beşiktaş ile oynadığımız ve 2-0 kazandığımız derbiden sonra Cüneyt Çakır, Beşiktaş'ın hiçbir derbisini yönetmedi. Karşılaşmanın hemen ardından yapılan açıklamalara bakarsanız asıl fotoğrafı görebilirsiniz"

"Hakem hatalarından yakınması gereken bizmişiz. Bunu bir kere daha gördüm. Beşiktaş'ı hakem hatasıyla değil, çok net bir şekilde hakemle değil hakkımızla yenmişiz. Yine Vodafone Park'a gideceğiz. Hakkımızla yenmek için bütün gücümüzü ortaya koyacağız."
Sosyal ağlarda paylaş

Tahrik olmayacaksın abi.

Ben öyle çok maç bilirim G.Saray için de. Hakemin küçük faullerle maçın içine edip çığırından çıkardığı ama gidip de taban girip kendini attırmayacaksın.

En hatırladığım Hüseyin Göçek'li İBB-GS maçı. Mustafa Xarp'ın isyandan forma yırttığı maç. Veya Mete Kalkavan'ın birkaç maçı vardı Arena'da yine aynı.

Hakemler dağılmış durumda. Net olarak benim izlediğim en kötü hakem performansları yaşanıyor son 2 yılda. Ama işte bunda TFF ve MHK asıl suçlu. Atamalar facia. Çok bariz şekilde ayarlamalı atamalar yapılıyor. İçeride kimin lobisi varsa onun istediği hakem istediği yere gidiyor veya gitmiyor.

Meireles tükürük olayından bu yana Halis Özkahya Kadıköy'e gidemiyor mesela. 5 yıl mı ne oldu. Veya Bülent Yıldırım kırmızı kartlı Akhisar maçından bu yana Fb maçı almıyor. Ne olursa olsun etik veya değil Aziz Yıldırım bağırıp çağırınca istediğini alıyor. Yine FB özelinde bakarsak Kadıköy'ün 3 kadrolu hakemi var Ali Palabıyık, Alper Ulusoy ve Ümit Öztürk. Ama GS'nin 12 iç saha maçında 11 farklı hakem var vs.

Kısaca burası TR. Nezaket falan yaparsan 1 tane daha tekme atarlar yerde dfdg. O yüzden haklı da olsan haksız da olsan çamura çamur yaparak savunacaksın kendini ya da vuracaklar semeri sesin çıkmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

iki takımda allah belamızı verdi kadrosu çıkardı, bu maç feci sönük geçecek eminim ya. orta alanlardaki boşluklar yüzünden atak yapamayacak takımlar.

4 gündür de herkes farklı orta saha beklerken, daha mobil vs... atiba - medel'den başka çıkmaz bu köylü diyordum. al işte korkaklığından iç sahada 2 ön libero ile yatış.

ozzy sakat vs. diyorlar da değildir yüksek ihtimal, 3 gündür zaten idmanlarda bile 11 kadrosunda çalıştırmamış adamı. büyük ihtimal bahanesi falandır ya da içip sıçmıştır dün gece kasten falan. 11 kadrosunda düşünülmeyen ve bayağıdır köylü tarafından silinen, sezon sonunda da gidecek adamın bi anda derbiye saatlerde kala hastalanması çok lel bir senaryo sadfsdaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...