Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The CRPG Book Project - Toplanıp bastırma

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Şahsen 40 sene sonra, 70 yaşına geldiğimizde torunlara gösterilecek bir kitap bu. Bence de en iyisi olsun zaten. İçinde buradaki tüm oyunların bulunduğu bir USB yapıp yanına da koyacağım ben. Kapağının dışına USB yerleştirmelik bir şey bile düşünebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

isterseniz ben bir fiyat alayım. böyle dijitalleri yaptırdığımız bi matbaamız var, daha doğrusu ben matbaada çalışıyorum ama böyle küçük fason işleri yaptırdığımız bi yer var, 1450 2000 sayfadan aşağıya iş bastırmıyoruz yıllardırda iş yaptığımız yer o yüzden güzel fiyat alıyoruz.

işi organize eden arkadaş benimle bi irtibata geçsin isterse, sayfa sayısı şekli şemali cartı curtu bi konuşalım yardımcı olayım her türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben işi bilen değilim bilmiş gibi konuşmayayım, Fransuxa daha iyi biliyordur muhtemelen de

madem böyle güzel bir şey yaptırcaz a4 e basmak biraz kaba durmaz mı, en azından crown quarto 7.44 olsa daha kitap gibi olur diye düşündüm.

güzel de bir hardcover, bayağı nesilden nesile kitap olur sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Cokomantis said:

GERGEreis "herkes bişey deyip durmasın, kafam kazan gibi oldu" der mi bilmiyorum ama benim 2 filtrem var, renkli olması ve hard cover. kuşe kıyat olmasa da olur.

a4 kağıda basılırsa kitap değil tuğla olur o.

valla kağıdın kalitesine/pahasına göre değişiyor mu bilmiyorum da 400 küsür sayfalık (a4'ten çok az küçük) hardcover ç.roman almıştım amazon'dan, shipping weight 1.9 pound, 1kg falan. spec'lerini araştırmadım ama ele alınca saçma ağır gelen kitaplar da var gerçi, doğru söylüyorsun.

ya boşverin verin abi odunu hard cover'ı bişey olmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

umut sarıkayanın anne pizzası gibi bir sonuç olmasın da. :)

gönlüm istedi de mantığımı ikna edemedi şimdilik, pdf olarak okuması çok daha rahat tablette çünkü 500+ sayfalık şeyi, tuğla gibi olabilir kaliteli yapılırsa. kolay gelsin organizatörlere ama. fiyat netleşince son kararımı veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...