Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

La Casa De Papel (2017) - Netflix

Seru

Öne çıkan mesajlar

benim anlamadığım nasıl oluyor da sadece dizi izleme sitesinde olabiliyor ikinci sezon?
sinirlene sinirlene ilk sezonu bitirdim burda da ikinci sezon olduğunu okudum...

ilk sezon son bölüm

sen nasıl olur da gider bilmem kaç ay önceden eve tıkarsın, öncesinde tüneli ayarlarsın da toplanma evini olduğu gibi bırakır çıkarsın ya? gerçekten çok sinirliyim şu an

Sosyal ağlarda paylaş

son bolume kadar geldim.

iyi basliyor da devam edememisler.

sernaryoda cok acik var. tokyo'nun neden ekibe dahil edildigi belli degil. cikartirsan ve yerine eli silah tutan herhangi bir insani dahi koyarsan eger operasyon daha basarili olacak.

denver'i, berlin'i, nairobi'yi vs anliyorsun da, rio mali ve tokyo'yu hic anlamiyorsun dizide. cok yapay bir altyapi var karakter gelisimi icin.

arturo'yu ve sivilleri kontrol edememeleri daha da bir ilginc.

demek ki soygun yapacaksan ekibe bir lise muduru koyacaksin. o bile daha rahat yapardi su olayi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar evde olduğum için sıkıntıdan diziyi bitirdim. Kötü dizi, hiç bir akılda kalacak şey yok (Tokyo'nun poposu hariç). Ocean serisi gibi "vayy iyi taktik" diyebileceğin bir olay olmuyor.

Atar damarından , bacağından yaralanan insanlar 1 günde düzeliyor. 23432 tane polis bir motoru vuramıyor, saldırı anında 1 (bir) sis bombası atılıyor, flashbang yok? 2 seviştim diye yılların polisi hırsıza aşık oluyor, ki hırsızı aklamaya çalışıyor ancak 3414 tane rehine almış, kafasına silah, dayamış polis yaralamış ekibi yönetiyor. Kasanın içinden kaçıyorlar, ama kahraman kumandan ben koridoru tutucağım diye ölüyor, kasayı kapatalım , arkasından az bir kaynak atalım, yok vb vb

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...