Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

La Casa De Papel (2017) - Netflix

Seru

Öne çıkan mesajlar

dur hemen vazgeçireyim, gold dan kalanın dibini de ben sıyırayım.

muhtelen 3-4 bölüm dayansam sevme ihtimalim düşük de olsa var ama, bir konu bu kadar mı harala gürele işlenir, detaysız. sezona yaymışlar flashbacklerle konuyu ama, çok eğreti ya. böyle manasız yerlerde uzatmalar, yapmacık hareketler, yan karakterler de olsun onların da hayatlarından kesitleyelim derken ele yüze bulaştırmalar. herkesin niye kendince bir tripte olduğunun bir türlü anlaşılamaması.

iğren.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

heat filmi o kadar iyi değil karakter kısımları herkesin söyleidğinin aksine cheesy ve gereksiz uzun bence.

vay cahil ya, şu bile yeter tek başına ;

"In June of 2002, the scene involving the shoot-out after the bank robbery was shown to United States Marine recruits at MCRD San Diego as an example of the proper way to retreat while under fire."
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezonu bitirdim ben de.

sds

İyi hoş da arada çok saçma ve öehh dedirten sahneler vardı. eczane soygunu, hurdacıya aynı anda varmalar falan. çekimler de yer yer arka sokaklara bağlıyor, özellikle suarez denilen adamın emir verirken hadi bitirelim şu işi diye bağırmaları, angel'in arabadaki tavırları ve arabanın 20km hızla giderken sağa sola yalpalama sahneleri. baya rahatsız ettiren çok sahne oldu böyle ama aktı gitti yani yalan yok.

profesörün zaten 11.bölümde uçkuru uğruna planı piç etmesi de canımı sıktı baya.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...