Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Terror (2018) - AMC

Norak

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

valla ne diyim iyi iş, temiz iş
dizideki unnatural herşey insanın doğası yanında sönük kaldı

doktor

adam kendini yaktı ama hiç lafı edilmedi sanki benmi kaçırdım acaba

Abi orada şeyi merak ettim ben, adam lead'den delirmek üzere görünmüyordu. Sanki o hale hiç gelmeden blaze of glory gideyim diyip yaktı. Goodsir buna söyledigi gibi delirdi zaten, "Sıçtık, yakalım gitsin herkesi." kafasında. O hakiki deliren dalgıcı da PARTİ GÜZEL OLUCAK KANKA diye gazladı bide. O yüzden tam emin olamadım lead zehirlenmesi olduguna.

Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim.
çok iyiydi. başından belli etmişti zaten iyi olacağını da, yanıltmadı.

bi, denilmiş zaten, doktorun olayı şaşırttı.

bi de tuunbaq nasıl öldü pek anlamadım. yaralıydı tamam ama orada zehirlenerek mi öldü yani? hatta kustu da sanırım. garip geldi biraz.

Sosyal ağlarda paylaş

catalli abi sanirim gaz yapti icerden ve ici disina cikti parca parca diye tahmin ediyorum.

yedigi tipin zinciri icerde sikisip bir seylerimi parcaladi tam emin olamadim ama catalli abinin icerde organlari parcalamis olmasini hayal ediyorum ki cok da super olur.

yada zehirlendi dedigin gibi anca cikti etkisi.

Sosyal ağlarda paylaş

baya iyiydi. Artık hickeyi küfür diye kullanıcam , mesela sen tam bir hickeysin fln.

Öcümüz 3 kere ölümcül yara aldı, bir gemide topla vuruldu, james fişekledi en son da çatal bıçak takımlarını yedirtti 3 okkaya sahip adamımız. zincir de takıldı herhalde bi yerlerine goodsir asıldıkça asıldı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
fanboy olmak gerekmiyor atmosfer olarak ben de beğendim. bir yapıtı satır satır skripti hatırlaman gerekmiyor verdiği hissiyatı genel hatları hatırlasan da yeterli.

o kadar bile hatırlamayacaksan boşuna izlemişsindir esas. laf sokmak için söylemiyorum, vakit kaybı gibi geliyorsa pas geçeceksin, sevmeyebilirsin, zevk meselesi bir yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...