Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Terror (2018) - AMC

Norak

Öne çıkan mesajlar

iyi de "akıcılık" bir diziyi/filmi iyi yapan parametrelerden sadece biri.
çoğu 2.sınıf aksiyon filmi de akar mesela. Ama geri kalan yerlerde vasat/yetersiz kalır.

Veya aksi de mümkün, şu son ödül alan square mesela, ilerlemiyor film ama geri kalan herşey muazzam.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de yani amacım detaylı bilgi vermek olsa zaten uzun uzadıya yazardım. beğenme derecesini bildiriyor o tabir sadece. hani herkesten niye ayrıntılı mesaj yazmasını istiyosun anlamadım :D
sadece "beğendim" yazsam mesela ona karşı bi tavır sergilemeyecektin ama onda da ekstra bi bilgi olmayacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum izlettirmesi önemli ama izlettiren ney? hani o kadar eksik bir yorum ki. akıyor. ee? fast and furious da akıyor, saving privatre ryan da akıyor yani.
sadece güzel izleyin desen daha iyi yeminle :D aşırı fazla kullanıldığı için de ekstra gıcık oluyorum belki.
Sosyal ağlarda paylaş

parametrelerden biri değil abi, yani buradaki tabirle kastedilen o değil. filmin türüne ve hikayesine bakarsın; izlediğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsan ve seni tatmin ederse aktı gitti diyebilirsin.

aksiyon filmi akar, geri kalan her şeyde vasat olur diyorsan o film akmıyordur.
ya da her şey iyi olmasına rağmen film ilerlemiyor diyorsan o film de akmıyordur zaten, kaç dk kaldı diye bakar durursun anca.

edit: yani akıp akmaması filmin kendisi kadar sana ve senin zevklerine de bağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

tam aksini diyorum ben de
bir sinema filmi için akıcılık tek başarı faktörü değil. Ha senin kişisel beğenilerinde en önemlisi olabilir tabii, onu anlarım.

Derzu uzala izle mesela, temposuzdur yavaş ilerler, veya herhangi bir kurusowa veya tarkovsky. Ama çok iyi filmlerdir.

transformerslarda tempo yüksek sıkılmadan izlersin, ama transformers işte. 3sn de 1 cut yaparak film yapio adam sdf.

Her başarılı film göz kırpmadan seyrettircek diye bi şart yok. Ha entartainment açısından bakarsan var, ama sinema açısından bakarsan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...