Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 15. Hafta | Galatasaray - Akhisarspor| 09.12.2017 Cumartesi - 19:30

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Sotto said:

sdfs golu de yedik. Iyice cikti macin boku ya. Kirmizi filan ne abi. Faulu bile tartisirsin.

Tartışılacak bir yanı yok, faul değil, zaten faulün tartışılacak yanı olsa kırmızı haklı olurdu, gole giden adama faul kırmızı zaten otomatik.

Orda yasini 2. Saridan aticak sandim bir an

@madcow

Faul yok golde
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

Sotto said:

sdfs golu de yedik. Iyice cikti macin boku ya. Kirmizi filan ne abi. Faulu bile tartisirsin.

Tartışılacak bir yanı yok, faul değil, zaten faulün tartışılacak yanı olsa kırmızı haklı olurdu, gole giden adama faul kırmızı zaten otomatik.

@madcow

Faul yok golde

gözler kaç numara? ha pardon siyah beyaz perde olduğu için oyuncuların hangisi hangi takım çözemiyon di mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Haaaa...Bu da teknik direktor yol ortasinda degistirilmezcilere gelsin..

Bozuk arabayla yola devam..

NBA, Avrupa futbolu v.b. bakalım KÖKLÜ kulüpler 3-4 maç puan kaybedince TD değiştiriyor mu?

2x HAGİ bu TD gitsinciler yüzünden geldi aldıkları çöpleri daha yeni bu sene temizledi takım bi durun 3-4 yıl kalsın oturtsun, futbol kültürü 4-5 ayda oluşmaz. Bakın bunu 2 gol gerideyken söylüyorum.

12 yılda 16 TD değiştirmiş. Hedef 15 yılda 20 falan yapmak mı?

Tudor'un yerine KİM gelirse gelsin gitsin bu demeyecek misiniz 1 yıl geçmeden?

Haydi be oradan...
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

Sotto said:

@madcow

Faul yok golde

Ben de ilk başta Yasin'e gidiyor sandım, hatta Yasin kendisi bile öyle sandı, adam ona doğru koştu.

Ama Yasin de atmadı kendini, ikili mücadelede adam dahili şarj yaptı, Yasin de koşarken yere indi, normal pozisyon, normal şekilde düştü.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Diyorum bazilariniz "gsli yere duserse faul gsli dusururse asla faul olmaz" kafasinda izliyor maclari.
tam olarak bunun tersini yapmıyor olsan laf et diyecem de. Sen de bunun tam tersisin. GSli dusse de faul degil, ama GS den herkesin yaptıgı hersey faul senin icin.

Bunu iddaa edebiilirsin bir besiktaslı olarak tabiki buna karsı cıkamam ama cıkıp soyle soylenince olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

Rewendor said:

Sotto said:

@madcow

Faul yok golde

Ben de ilk başta Yasin'e gidiyor sandım, hatta Yasin kendisi bile öyle sandı, adam ona doğru koştu.

Ama Yasin de atmadı kendini, ikili mücadelede adam dahili şarj yaptı, Yasin de koşarken yere indi, normal pozisyon, normal şekilde düştü.

Yok zaten yasini atsa yanlis karar olurdu.

Tamam kendini birakiyor yasin ama oyle temasli pozisyonda aldatmadan sari cikmasi sacma karar oluyor. Ingilterede cikmisti vardye baya olay olmustu.

Verilcek karar oyna devam surda ya
Rezil karar cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...