Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 15. Hafta | Galatasaray - Akhisarspor| 09.12.2017 Cumartesi - 19:30

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Takın ÇOK ERKEN kondisyon tuttu, herkes ilk yarının sonlarında form düşecek diyordu zaten. İkinci yarı 12 puandan fazla vermezse bu takım şampiyon bitirir zaten. Yeter ki yönetim güçlü dursun GİTSİN BUĞĞ BEN BİLE DAHA İYİ LELELELÖÖ taraftarının kaprisine boyun eğmesin.

Jose Mourinho gelse sanki MAdcow, red falan bu gitsin ben daha iyi bilirim demeyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

applev0dka said:

Diyorum bazilariniz "gsli yere duserse faul gsli dusururse asla faul olmaz" kafasinda izliyor maclari.
tam olarak bunun tersini yapmıyor olsan laf et diyecem de. Sen de bunun tam tersisin. GSli dusse de faul degil, ama GS den herkesin yaptıgı hersey faul senin icin.

Bunu iddaa edebiilirsin bir besiktaslı olarak tabiki buna karsı cıkamam ama cıkıp soyle soylenince olmuyor.

Ben oyle bakmıyorum abi.

Su iki golu biz yesek hakeme en ufak bisey demem. Geliyor omzu yasine vurup aliyor topu neden yasin gucsuz diyeceginize neden faul degil diyorsunuz. Her temasa faul calan hakemlerle bok gibi maclar izliyoruz ya. EPL seviyesinde olmasa da oynatmasi gerek hakemlerin optimum duzeyde temasli oyuna izin vermeleri lazim.

Yoksa faule faul derim yani benim dememle karar değişmeyecek sonucta :) o yuzden ortadan bakmaya calisiyorum hep.

Gidip de paticikte inandıgimdan farkli yazmak bana bisey katmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

valequenta said:

Maç daha bitmedi de şu her maç o sapladı bu koydu diyen applevodka banlanacak mi?

Bu tür ifadeler evet yasak, kullanan üyeye duruma göre uyarı veya uzaklaştırma da verilir. Bu konuda yapılması gereken şey ceza için şikayette bulunmak, onu yaptıktan sonra tekrar bölümü bombalamanın anlamı yok. Şikayete bakılır, haksız bulunmuş olabilir, şikayete bakılır, özel mesajla uyarı gitmiş olabilir, şikayete bakılır, ceza istenir onaylayıcı admin bekleniyor olabilir. Her şikayet sonrası her sayfaya spam yapmayı haklı çıkarmıyor durum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

madcow said:

applev0dka said:

Diyorum bazilariniz "gsli yere duserse faul gsli dusururse asla faul olmaz" kafasinda izliyor maclari.
tam olarak bunun tersini yapmıyor olsan laf et diyecem de. Sen de bunun tam tersisin. GSli dusse de faul degil, ama GS den herkesin yaptıgı hersey faul senin icin.

Bunu iddaa edebiilirsin bir besiktaslı olarak tabiki buna karsı cıkamam ama cıkıp soyle soylenince olmuyor.

Ben oyle bakmıyorum abi.

Su iki golu biz yesek hakeme en ufak bisey demem. Geliyor omzu yasine vurup aliyor topu neden yasin gucsuz diyeceginize neden faul degil diyorsunuz. Her temasa faul calan hakemlerle bok gibi maclar izliyoruz ya. EPL seviyesinde olmasa da oynatmasi gerek hakemlerin optimum duzeyde temasli oyuna izin vermeleri lazim.

Yoksa faule faul derim yani benim dememle karar değişmeyecek sonucta :) o yuzden ortadan bakmaya calisiyorum hep.

Gidip de paticikte inandıgimdan farkli yazmak bana bisey katmiyor

ASDFHUSADHFUASDHFUSHAD

lan mesajı okurken 4 kere falan kahve püskürtüyordum.

sen beşiktaş maçlarında öyle pozisyonlara laf ediyorsun ki, FIFA yetkilieri okusa paticik'i kapattırır komple.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Sotto said:

Haaaa...Bu da teknik direktor yol ortasinda degistirilmezcilere gelsin..

Bozuk arabayla yola devam..

NBA, Avrupa futbolu v.b. bakalım KÖKLÜ kulüpler 3-4 maç puan kaybedince TD değiştiriyor mu?

2x HAGİ bu TD gitsinciler yüzünden geldi aldıkları çöpleri daha yeni bu sene temizledi takım bi durun 3-4 yıl kalsın oturtsun, futbol kültürü 4-5 ayda oluşmaz. Bakın bunu 2 gol gerideyken söylüyorum.

12 yılda 16 TD değiştirmiş. Hedef 15 yılda 20 falan yapmak mı?

Tudor'un yerine KİM gelirse gelsin gitsin bu demeyecek misiniz 1 yıl geçmeden?

Haydi be oradan...

Uzun uzun yazmayacagim cevap olarak. GS Genel topiginde defalarca yazdim zaten.

Yola bastan bozuk arabayla cikiyorsan, yol ortasinda araba degistirmemekte inat etmenin bir anlami yoktur. O dedigin takimlar 3 gunluk hocalari takimlarin basina gecirmiyorlar, gecirirlerse de direk kovuyorlar hatalarini farkedip.

Sirketler de onune geleni CEO yapmazlar. Peter's Principle'a bir bak yoneticilik anlaminda.

Burada suclu tabii ki yonetim, ama bana Riekerink kalmali Tudor kalmali dersen bu yapilan yanlisi dogru yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

valequenta said:

valequenta said:

Maç daha bitmedi de şu her maç o sapladı bu koydu diyen applevodka banlanacak mi?

Bu tür ifadeler evet yasak, kullanan üyeye duruma göre uyarı veya uzaklaştırma da verilir. Bu konuda yapılması gereken şey ceza için şikayette bulunmak, onu yaptıktan sonra tekrar bölümü bombalamanın anlamı yok. Şikayete bakılır, haksız bulunmuş olabilir, şikayete bakılır, özel mesajla uyarı gitmiş olabilir, şikayete bakılır, ceza istenir onaylayıcı admin bekleniyor olabilir. Her şikayet sonrası her sayfaya spam yapmayı haklı çıkarmıyor durum.

Haftalardır dediğin gibi yapıyoruz bir şey olduğu yok adam her hafta daha da bokunu çıkarıyor.

Ben yarım akıllımisiniz dedim diye iki ay ban yedim. Admin kankalari olan sapladık koyduk diye her hafta konuşsun ne güzel memleket
Sosyal ağlarda paylaş

Ceza verilmiş 50 post da ben serebilirim. Konu o değil. Gözden kaçmış olabilir, o sırada admin yoktur sonra konu soğumuştur. Özel mesajdan uyarı gitmiştir, maç farka fala ngidiyordur zaten ciddiyet azalmış şamataya bağlamıştır vb. Ya da biri bi kere yazmış bırakmıştır diğeri ısrarla her maç sürdürüyordur o yüzden ceza gitmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...