Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Başakşehir Genel Tartışma

Biyik

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

geçen hafta prensi hunter ezilirken, üst üste 3 pas yapamazken kayıplarda olan dark geri gelmiş lel

ts bence defans hariç en potansiyelli takım şu ligde futbolcuları açısından ama takımda ne olduğunu kimsenin açıklayamadığı büyük bir sorun var ya kesinlikle

geçen hafta izlemedim, şuan izliyorum. onun dışında bu maçta da kötüydü ilk 15-20 dakika bayağı baskı yedi. TS orada bir tane gol bulabilseydi yine Başakşehir için her şey kötü giderdi. Kısa sürede toparlandılar.

Prensim en azından takımı oyun içinde istikrarlı tutmayı, değişikliklerle de onu devam ettirmeyi biliyor. Bayağı da kaçırıyor Başak şuan.

Her şekilde TR'deki en iyi TD şuan, sadece Başak'ı çalıştırıyor diye ağlayacaksanız tartışmayalım hiç şu konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

TS'nin sorunda kondisyon, özellikle 2. yarı herkes bitik halde. Şuan Başak yürür tempoda oyuna hükmediyor.

Standart Anadolu çomarlarının çalıştırdığı her takımda bu ligde bu var. İkinci yarı takımlar çok oyundan düşüyor. Üstüne kulübeni de iyi kullanamıyorsan üstünlük kurma şansın yok.

Başak'ı yenmek istiyorsan zaten hem kondisyonun çok iyi olacak fiziken hiç düşmeyeceksin, hem orta alanına hükmedeceksin hem de az yakaladığın fırsatı affetmeden değerlendireceksin.

TS'de bu maddelerden birini bile karşılayacak şey yok.

Misal şimdi Burak'ın kaçırdığı pozisyon, Tolga Zengin bile atardı onu.

Başak şu ligde öndeyken açık ara en iyi oynayan takım, rakibi direkt yok ediyorlar. Bir şekilde önde olman gerek onlara karşı, en zayıf ve saçma anları geride oldukları anlar çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
aykut kocaman'ın bu sezon ettiği 2-3 doğru laftan en iyi olanıydı başakşehir için dediği.

taraftara karşı sorumluluğu olan büyük takımlar stres yaşar, başakşehir gibiler yaşamaz. Önce birkaç kere daha bu yarışı yaşasın sonra konuşuruz tarzı bir şey demişti.

Adamlar cidden olacak gibi oldukları her yerde patlıyorlar. Geçen senede aynısı oldu, bu sezonda oldu. Taraftarsızlığın en büyük etkeni işte bu durumlarda ne yapacaklarını bilemiyor oluşları ciddi anlamda.

Bundan 4-5 hafta önceki Başakşehir ile alakaları yok. Oyuncu grubunda bi saçmalık var. Taktik vs. değil problem, olmuyor yani disiplini bayağı bıraktılar her şeyden önce.
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma yok ya, başak'a koyma şansımız hayli yüksek tam takım olsalar bile ama o ikisinin yokluğunda harbi alamazsak maçı zaten 4.'lükten fazlasını hak etmiyor takım derim yine. hak etmiyor çünkü.

quaresma varken yapılacak tek şey bjk ataklarında göbeğe ve sağ kanada kümelenip özellikle tüm topların quaresma'ya gitmesini sağlayarak topun sana gelmesini beklemek ve kontraya çıkmak. daha basit bi atak şekli yok, etkili de oldu bursa ve konya gibi çöplere bile puan bıraktık.

ts maçındaki kadro ile rahat koyarız, quaresma gelene kadar bütün maçları alırız diyorum ben hatta duygusala bağlayıp. mantıken de zaten maks 2 puan bırakırız o süreçte bence. umarım yanılmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Özetlere bakıyorum da maç başında ve 1-0'dan sonra dahi dünyaları kaçırmış bir de Alanya üstüne, sayılmayan golü falan da var. Başakşehirde bol bol sarı kartlık hareketler, ayağa basmalar özetin yarısı zaten ki bunların çoğunda kart çıkmamış. Emre Akbaba'nın ikinci sarı haksız, Emre de çok sağlam saçmalamış. Maç zaten 4-1 dakika olmuş 90, penaltı alsan nolacak, kabak gibi atmış kendini, Beşiktaş'a oynayamıyor şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

quaresma yok ya, başak'a koyma şansımız hayli yüksek tam takım olsalar bile ama o ikisinin yokluğunda harbi alamazsak maçı zaten 4.'lükten fazlasını hak etmiyor takım derim yine. hak etmiyor çünkü.

quaresma varken yapılacak tek şey bjk ataklarında göbeğe ve sağ kanada kümelenip özellikle tüm topların quaresma'ya gitmesini sağlayarak topun sana gelmesini beklemek ve kontraya çıkmak. daha basit bi atak şekli yok, etkili de oldu bursa ve konya gibi çöplere bile puan bıraktık.

ts maçındaki kadro ile rahat koyarız, quaresma gelene kadar bütün maçları alırız diyorum ben hatta duygusala bağlayıp. mantıken de zaten maks 2 puan bırakırız o süreçte bence. umarım yanılmam.

Quaresma yokken Lens oynuyor ama?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...