Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Başakşehir Genel Tartışma

Biyik

Öne çıkan mesajlar

şimdi aklıma geldi bjk topiğinde cenk tosun ve vergiyi konuşurken.

haberlere göre arda bu sezon, yarım sezon için diyelim 4 milyon alacak seneye de 8 alacak.

bu arda'nın zaten vergi dahil ücretiydi ispanya'da. orada vergi %54, futbolcular ödüyordu yine. hatta ronaldo bu yüzden 30 milyon euro civarında kontrat istiyordu, kendisine 15 falan kalacak şekilde ayar çektirmeye kasıyordu.

bu parayı arda direkt başak'tan alacak komple. yani ispanya'da kazandığına oranla %100 gelir artışı olacak.

adam hayrına gelmiyor buraya bir nevi yani sdafasd
Sosyal ağlarda paylaş

yıllık 4m eur + bonuslara gelmiş
bu herif bu yıl direk yatar lel

said:
Arda Turan: "Fizik olarak şu anda hazır değilim. Bana uzun vadede geldiğimi söylediler. Gönlümü rahatlattılar. Hocam ne zaman isterse oynarım. Şampiyonluk yarışı güzel olacak. En büyük adaylarından olacağız"

Ateşli Başakşehir taraftarı var?

Göksel Gümüşdağ: "Maşallah havaalanında muhteşem karşılama vardı. Emre, Arda, Adebayor katkı sağlıyor"

Arda Turan: "Başakşehir taraftarına hayran kaldım"
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Riyad bajic mi o dediğin? Konyasporlu uzun olan? İyi miydi ki o Konya'da hiç iz bırakmamış bende

Süper Lig 32 17 3 2 1 - 2.215'
Türkiye Kupası 10 3 3 1 - - 655'

mac*gol *asist* sari* saridan kirmizi *kirmizi *sure..

32 macta 17 gol atmis..ligde en cok gol atan 4. oyuncuymus..love tosun eto dan sonra..

atesli taraftar da iett otobusleri ile bindirmeli belediye taseronlari zabitalar filan..
Sosyal ağlarda paylaş

Takımı parlatıp Türkiye şampiyonu apoleti ile Araplara kitlemek adına iyi adımlar atıyorlar ve kısa vadeli başarı için çok doğru kadro ve TD'ye sahipler.

Fakat kadro inanılmaz yaşlı, tüm kadronun yaş ortalaması 29,8. İlk 11 ise daha felaket. 31,1 yaş ortalaması.

Babacan (29)
Caiçara (28)
Epureanu (31)
Chedjou (32)
Clichy (32)
Mahmut (29)
Emre (37)
Arda (30)
Mossoro (34)
Visca (27)
Adebayor (33)

Sürdürülebilirlik açısından bakarsak Visca dışında para kazanabileceğiniz adam da yok. Fakat çok rahat şampiyon olurlar Arda tutarsa
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala şeyi anlamadım.

göksek g. diyor ki "belediye ile bağımız kalmadı"

bu takım en başta belediye parası ile kuruldu, belediyenin sermayenini yedi yedi kadro kurdu etti.

şimdi 5-6 kişi bu takıma sahip oldu, belediye parasıyla kurulan takımı atıyorum 120ye satsalar kişi başı 20m alacaklar...

belediye'nin parası, sermayesi hortumlanıyor bir nevi lul
Sosyal ağlarda paylaş

8 veya 9. en yüksek maaşı alıyordu Arda, kadroda hiç düşünülmeyen ve 1 dakika süre almayacak adam için müthiş külfet. Arda tabii ADAM olsa da bu ücreti bırakmayıp takımın Tarık Çamdal'ı olma niyetindeydi, zaten kontratını üstlenecek takım bulsa bonservis falan kovalamazdı Barcelona. Fakat bu fiyata hiçbir 3 büyük çıkamazdı, Başakşehir all-in yaptı gömdü parayı, İspanya ve Türkiye arasındaki futbolcu maaşları vergisini de düşününce Arda aslında 1,5 ila 2 kat arası bir para kazanacak. Kankaları ve nargile ortamına da uzak kalmayıp ah ah Göksel Başkanım ah ah Emre ağğbim diyerek yandaş ortamına yakın kalarak gelecekteki TFF görevleri için de lobisini kurup, kendisini hazırlayacak.

Çocukluk aşkım, kutsalım dediği Galatasaray 3-4'ten fazla ödeyemezdi, artı takım aslında doğru yönetilse tabanca gibi ve Terim ile artık iyi değiller. En ufak bocalamada taraftar da zaten kendisine kıl durumda iken dibe vuracaktı. 2-3 sene oynayıp bir tane şampiyonluk sıkıştırır işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...