Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi 6. Hafta | RB Leipzig - Beşiktaş | 6 Aralık Çarşamba - 22.45

Llama

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

AMAN TANRIM BEŞİKTAŞ ÜLKE PUANI ALABİLECEĞİ BİR AVRUPA MAÇINDA AS OYUNCULARINI OYNATMIYOR. BU OLAMAZ OLAMAAAAAAAAAZZZ

NASIL YAPARSINIZ ABİ BUNU VATAN HAİNİ MİSİNİZ SİZ? ÜLKE PUANINI NASIL HİÇ DÜŞÜNMEZSİNİZ.

ağırlıklı yedek çıkarsak tam olarak böyle haber yapacaklar yalnız gazetelerde falan. zaten şuan tüm türkiye, en azından %70i falan kenetlendi leipzig maçında inş taraftarlar olay çıkarır da kupadan diskalifiye olur bjk diye bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu adamlar birşeyi garantilemeden uefa ligini salladılar aynı şey mi? Lige kadroyu saklayıp avrupayı sallayan kaç türk takımı var? Üstelik lig sıralaması ve avrupa önemli diye saçma sapan açıklamalar yaptıktan sonra.

Şahsen bende yedek kadro ile çıkılmasını istemezdim, kayseri maçına da çok var, bir bildiği vardır herhalde. Kadroyu götürür ama mızmızlanan adamlarında gönlünü almak için oynatır herhalde diyordum 5 adamı evde bırakmış direk, en azından kulubede otursalardı.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

alakasız örnekler. benim takımım çok kötü ve adını bile hatırlamadığım tarihin en kötü uefa takımına elendi. ben buna karşı bir şey söylemiyorum ki.

(senin özelinde değil belkide böyle bir şeyi savunmamışsındır)

çoğu beşiktaşlı başakşehir ile olan maçlarından önceki uefa maçında başakşehir'in yedek kadro ile çıkıp aslarını beşiktaş maçı için dinlendirmesine laf etti ve "ülke puanı konu ise bu yapılamaz" tarzı boş laflar attılar ortaya. e şimdi sizin bu maçınız sonunda da ülke puanı var ama sizde yedek kadro ile çıkıyorsunuz doğal olarak. (ki şu kadro ile kazanabilirsinizde ben sonuçtan bağımsız söylüyorum bunları) başakşehir için söylediğiniz lafların ne kadar boş olduğu da ortaya çıkmış oluyor.

anlatabildim mi bilmiyorum umarım anlamışsınızdır. teşekkürler.

Başakşehir'in o maçı alsa gruptan çıkma ihtimali vardı ki o takım gayet iyi olduğu için yoluna devam etme ihtimali de var. kuş taşa çarparsa yine çıkıyor gruptan ama olay başka.

yani 1 maçtan gelecek 3 puan olarak bakmadı kimse.
haliyle gruptan lider çıkmayı garantilemiş Beşiktaş'ın son maçta yaptığı rotasyon ile 3. maça rotasyonla çıkan Başakşehir arasındaki tek benzerlik 2 takımın da futbol maçı yapıyor olması

biz gruptan çıkamıyor olsak ve rotasyona gidip CL'yi riske atsak sonuna kadar haklısın dicem zaten
Sosyal ağlarda paylaş

sizin argümanınız olan kazanılabilecek ülke puanı açısından bakarsanız hiçbir farkı yok iki maç arasında. ikisi de alınan sonuca göre ülke puanı kazanılabilecek maçlar. ayrıca işin sonunda başakşehir gruptan çıkarsa o lafların birazını daha yemeniz gerekecek bunu da unutmayın. şu anda bu konuşmaların hepsini başakşehir gruptan çıkamaz varsayımı ile yapıyorsunuz çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

neyse sonuç olarak size başakşehir maçından önce yaptığınız boş lafları yemeniz için biraz süre lazım. anca sindirirsiniz.

lol.

Aradaki farkı göremiyosan, renkli gözlüklerini çıkarıp da bak.

Ha şu çıkan kadroya da Pepe dışında kimse yedek diyemez ki Pepe 'nin de hafif sakatlığı varmış dinlenmesi gerekiyoumş zaten. O kadar kaliteli yedek kadro.

Bence leipzig in deneyimsizliği sayesinde puan çıkarabiliriz, yenebiliriz de. Adamlar oynayıp oynayıp yenemiyolar
Sosyal ağlarda paylaş

yahu başakşehir adebayor yerine mevlüt, elia yerine tunay torun, visca yerine kerim frei, belezoğlu yerine gökhan, clichy yerine alpaslan, babacan yerine yedek kalecisini oynattı. bjk'de cenk yerine negredo, quaresma yerine lens, babel yerine cenk, atiba yerine medel, tolgay yerine oğuzhan, pepe yerine mitroviç oynuyor. adamlar üç gömlek alt topçuları koymuş burada pepe - mitroviç hariç seviye farkı yok hatta daha iyiler bile var. bunları nasıl karşılaştırdınız anlamadım valla.

onlarda da upmecano forsberg sabitzer yokmuş galiba. bruma'yı koyar herhalde bu maç 11'e.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...