Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers: Infinity War (2018) (Çizgiroman sıpalarını belirtin)

progamer

Öne çıkan mesajlar

df said:

senko said:

sinema sanatının çöküşü...

bizim rekor recep ivedik filmlerinde. bu açıdan bakınca en azından görsel sanatı kurtarmış adamlar.

bazı şeyleri fena kotarmıyorlar da
abi filme 350milyon dolar harcayınca birtakım şeyler de güzel olsun zaten.

Benim sıkıntım marvel filmleri olmasın da değil, adamlar pure entartainment kasıyorlar, ok. Bu da lazım bünyeye.

ama bunun dozajı öyle bir kaçtı ki, hakikaten film çekmek isteyenler için ortam iyice zorlaşıyor.

İzleyen kitle yüzünden mi bu filmler çıkıyor, yoksa bu filmler çıktığı için mi izleyen kitle iyice düşüyor orası bir muamma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sinema sanati dedigin sey her zaman boyleydi zaten. Eglence faktoru her zaman ondedir sinemada. Oyle uluslararasi is yapan sanat filmi kac tane var? Ogrenciler en buyuk izleyicileri onlarin zaten, ondan parasiz olduklari icin korsan takiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

senko said:

sinema sanatının çöküşü...

bu ne saçma bir yorum ya

selçuk özellikle mi yapıyorsun?

marvel bu filmi çekince gidip sanat filmi yapanları mı dövüyor sopayla, yeşilçam mı lan bu.

özellikle mi böyle saçmalıyorsun selçuk

o zaman çizgi romanlar da edebiyatın çöküşü?

lan yazmiyim yazmiyim dedim dayanamadım, almanyaya bilet alıp gelip tokat atacam ya

https://78.media.tumblr.com/5f5cd8903f84bd1602a906735765766d/tumblr_mnbbcabQ3c1r8j1j3o4_r1_250.gif
Sosyal ağlarda paylaş

tek bi cümleyi cımbızla alırsan tepki gösterirsin böyle.

sıkıntı bunların yüzünden diğer filmlerin gölgede kalması, kendini gösterememesi. Tüm sinema şu sıralar marvelimsi filmler ile altın palmiye almalıyız filmleri arasında sıkışmış durumda.

sinema da entartainment olmalı zaten, karşı değilim. Dediğim gibi dengenin bozulmuş olması sorun.

belki dasaaa'nı dediği gibi netflix gibi medium'lar çözüm olabilir bir nebze.
Sosyal ağlarda paylaş

bence tam aksine "piyasa marvel'a doydu, gidip 10 çuval para saçıp bi tane de biz çekmeyelim aynısından" diyerekten dallanıp budaklanması daha mantıklı. şunu yapmayıp "bınlır çık sıtıyır ıynısındın yıpılım" diyen varsa da kabahat marvel'ın değil KİMSE KUSURA BAKMASIN.

şimdi de "oo hollywood'daki dev prodüktörlerin düşünemediğini düşünmüşsün helal" denecek gerçi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Miss gibi filmler çıkıyor son dönemde, motherla annihilation en beğendiklerim oldu. Blade runner ha keza. Tam tersine çıtır film kontenjanını marvel kaliteli çıtırlarla doldurduğu için toplamda izlenecek keyifli film sayısı arttı bile. Hiiiç de marvel bişeyi engellemiş değil, aksine standartları yükseltti adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...