Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GOTY 2017 (PC)

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

guernica said:

early acces, desync-bug fest ama pubg olur sanırım.
drdisrespect de testisin kralını geçer.

pubg'de 1 kere desync olmadım ya

bugfest'lik de bişey yoktu. çok kritik 2-3 bug'ı vardı, sonradan fixlendi. leş optimizasyon falan desen eyvallah da çok yanlış yerden girmişin

Desync olmadım ne lan ahahah sürekli desync oldugun için farketmiyorsun demek ki dfgdhj. Oyun desync ve tickrate faciası gerçekten.

Üstüne RANDOMIZE SPRAY PATTERN SDFKHSDBJHGDSG
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşıyorsun sadece farketmiyorsun dikkat etmiyorsan. Sen yaşamıyorsan karsındaki yaşıyor.

Mesela degisken kosu hızları, strafe hızları oluyor dümdüz rubberband yerine. Yerden objeyi almak için 80 kere F'e basıyorsun. Bunlar hep desync/network issue.

Kaç tick aşırı merak ediyorum zaten serverlar.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Bir Shroud stream i izleyin siz de adam CS den buna geçti cayır cayır oynuyo, siz yetemiyorsanız suç sizde hocam

Abi aynı stream'i mi izliyoruz? Shroud da diyor bunları zaten tatava yapmayalım.

MP FPS oyununda 64 altı tick, desync, random spray pattern mi olur tassak mı geçiyorsunuz dfg
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar PUBG sadece hype olduğu için bu kadar abartıldı bu bir gerçek, Dr Disrespect de Shourd da Lirik de Summit de her oynayışlarında çok fazla kişi izlediği için oynuyor ve sürekli buglardan desynclerden ve netcodedan şikayet ediyorlar. Bok gibi oyun şimdi kendinizi kandırmayın, H1Z1 bile ilk çıktığında daha iyiydi lol.

Herif ben bunu kendi üstüme alayım yürürüm diyerek bok gibi bi release çıkardı, optimizasyon gerçekten rezalet. Şu an H1Z1'in bile netcode'u daha iyi lol. Zaten Shroud dışında herkes Fortnite oynuyor şu aralar. Shroud da CS GO oynarken bu kadar izlenmiyordu, PUBG ile pis patladı ondan hayatta bırakmaz.

Yahu herşeyi geçtim, ESPORT diye 200.000 DOLAR ÖDÜLLÜ TURNUVA düzenliyor adamlar, Early Access oyunun ödüllü turnuvası olduğu nerde görülmüş ya? Battlefront 2 değil PUBG asıl son yıllarda oyun sektörünün geldiği bok çukuru, 2 milyon oyuncuya erişiyor bu oyun aynı anda çok acayip.

O kadar saçma bir hype var ki, esport takımları bile takım kurmak zorunda kaldı xd.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Yahu herşeyi geçtim, ESPORT diye 200.000 DOLAR ÖDÜLLÜ TURNUVA düzenliyor adamlar, Early Access oyunun ödüllü turnuvası olduğu nerde görülmüş ya?

Dota abi, 1 milyon dolar verdi valve çıkmamıs oyunun turnuvasına. Alışıgız böyle popülerize etme kampanyalarına.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dota 2 neyse bir geçmişi var, MOBA dediğin şey esportu koşturtan tür zaten. ama pubg çok farklı bir şey, izlemesi de keyifli değil ki?

yaptıkları turnuvada millet sisin içinde ilerledi sırf birinci olabilmek için, full camp, son 3. circlea 30 kişimi ne kalmıştı. solo veya arkadaşlarla falan zevkli de, izlemesi zevkli bir oyun da değil ki turnuvada.

hatta gamescom turnuvasıydı galiba, bizimkilerde bug oldu arkadaşını kaldırmadı öldüler lol. veya spectate o kadar kötüydü ki ne zaman bir fight olsa biri ölse kamera hep farklı yerdeydi, çünkü spectate götüm gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

applev0dka said:

yarattığı etki düşünülürse açık ara pubg..

haa zaten 1232141 yıldır 232141 oyunda kullanılmış konsept ama olsun.

Kisisel olarak GOTY bu liste. Secim otoritesi gibi degerlendirmeyin.

kişisel olarak neyi sevdiğimizden ziyade popüler olana gidecek herkes. PUBG'nin ezici çoğunluğu da bunu gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...