Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Horde q line larını bilmiyorum, ama Alliance quest line çok zevkli. Her ne kadar levelingi özlemediğimden bazı şeyleri skiplesemde;

HC dungeon için gerekli 305 ilvl civarı takılmanız çok olası. Üzerinizdeki gear'a scale olan world quest rewarladlarını da düşünürseniz, craftable 300+ rare itemlara acımayın AH den. Alın an itibarı ile 1000-50000 g arası. Bu artık wow un kuralı ilk hafta.

İlk gün 2M e satılan healer trinketi, ertesi gün 600K, iken Trade channel spammer ı ile 300K da buluşamadık mesela. Bugün 150K ya guild içi craftla edindik. Darkmoon trinketleri Pre-Raid için BIS oğlu BIS (range trinkete buff gelecek galiba).

Şu an casual takılıyor iseniz en fazla fiyata ne düştü ile satınız, her türlü profit.

M dungeon yapabilecek gear (bana göre min 310) hafta bitmeden capleyin hepsini. (1-2 dungeon tüm questline ı bitirmenizi istiyor. rep vs.) Bir günde 330+ oluyorsunuz. Sonrası haftaya zaten.

Raid yapacak olanlar rushlıyor ama anlamsız bana göre (ben dahil.) M+ açılmadan, 336-340 ilvl civarında gezenlere pek birşey yok bu hafta.

3 gün özeti gibi attım. 12 saat elektirik yoktu, ona ağlamadım bile :(
Sosyal ağlarda paylaş

abi aceleye gerek yok yav. tabi guild te spot kapıcaksanız başka tabi ama benim gibi normal ve Hc puglıyorsanız hele hiç aceleye gerek yok. Ben legiona Alliance başladım gittim bir sürü raid yaptım ettim falan sonra horde a dönüp warrior levelledim üstüne birde alliance karaktere yaptıgım 2 katını yapmıştım. her şey yetişiyor , her şeyi yapıyorsun gene. ballance of power görevlerini yaparken bile tonla adam buluyordum.

Edit: şimdi LEgionun tam tersini yapıcam sanırım . alliance quest line ı ortamı görünce. alliance kasabilirim asdasd :) more zulzul,more dino,more pyramid yeter lannn :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben guild için kastırıyorum ya. Legion'daki healerlardan biri gercekten kabus gibiydi. Hayvan gibi mythic gearlı resto druidle 500k-600k healing yapıyordu tanklardan sonra. O abla yine levelladı ve baya aktif asjfdhk. Şimdi ona ek olarak biri daha gelmiş, dün ağlıyodu gchatte, ya resto olarak levellamak ne kadar zor moblar beni hep dövüyo falan diyodu. Bi şekilde onlardan spotu almam için hızlıca levellayıp gearlanmam lazım ama irl sert vurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Darksun said:

malesef, whisper atan var mythic için gear feci dandik diye giremiyorum :D , izin almadan expansion başlangıcı iyi olmuyormuş onu öğrendik :p geçen expansion 30 ağustos başlangıçlıydı mis gibi.
bayramda çalışıyormusun anlamadım ki. Şurda kaybın 4 gün

Öyle olmuyor malesef ya, millet kümeleşiyor. Şimdi bayağı iyi gearlanan adamlar var mythic kasıyorlar ve bir kere kümeleştiler mi genelde hep aynı takım ile gidiyor bu iş. Bizimki mythic guild yanlız ondan dolayı bu kadar hızlı gidiyor olabilir. Tren kaçtı yani :) Pug da ben sevmiyorum bakalım bizim gibi geri kalmış adamlarla bir şeyler yaparız umarım bayramda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:

Ben guild için kastırıyorum ya. Legion'daki healerlardan biri gercekten kabus gibiydi. Hayvan gibi mythic gearlı resto druidle 500k-600k healing yapıyordu tanklardan sonra. O abla yine levelladı ve baya aktif asjfdhk. Şimdi ona ek olarak biri daha gelmiş, dün ağlıyodu gchatte, ya resto olarak levellamak ne kadar zor moblar beni hep dövüyo falan diyodu. Bi şekilde onlardan spotu almam için hızlıca levellayıp gearlanmam lazım ama irl sert vurdu.

abi o ikinci restodan spot kapamazsan pü sana
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bileklerini kesip ally geçesim geldi benim de, zuldazar bitti işte ilk dg'yi de yaptım da valla yeni bölgeye geçesim yok...

ya bende işte dün silvermoon da dwarf warriorım var . en azından silithus işini halledeyim boralus a gideyim falan dedim gidiş o gidiş kaldım orada :) TN de 116 warrior kasmıştım dünden beri girmedim ona.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de hala 117'im. İşten geliyorum 1.5 level alıyorum zaten o sırada böyle hafif baymaya başlıyor o an tadında bırakıyorum. Bugun yarın 120 ler haftasonu da başlarım dungeonlara. Bir de 110 hakkımı ally tarafında kullanıp bir de orada 120 yapmayı düşünüyorum hikayeyi göreyim diye.

Bu arada yeni başlayacak birisinin allied race açma ihtimali yok değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...