Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTX 1080 Ti OC Edition (Asus)

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Bright said:

Silphatos said:

144hz'de çoğu gpu idleda 2d clocka geri dönemiyor şu an hem amd hem nvidia, desktopda mecbur 120hz yapıyorum online fpsye giriyosam sadece 144 manual

Vega 64'e 2 144hz Monitör bağlıyken(biri 1080p, biri 2K) tertemiz min. clock'ta 145MHz falan :)
düzelmişler artık sonunda demek, ben artık sürekli refresh değiştirmekten bıktım 120hz kullanıyorum 144hz monitoru :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar ele ayağa düşünce bitcoin muhabbetleri, hayatında bilgisayar toplamamış insanlar bu işe sardı, hype biter belki şu sıralar düşüyo diye, biraz rahatlar ama genele bakacak olursak her sene 7-8 ay böyle ekran kartı bulunamıcak gibi. Bide çinlilere kart yetişmiyomuş galiba, geymır tayfaya. Onlarında etkisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Bright said:

Silphatos said:

144hz'de çoğu gpu idleda 2d clocka geri dönemiyor şu an hem amd hem nvidia, desktopda mecbur 120hz yapıyorum online fpsye giriyosam sadece 144 manual

Vega 64'e 2 144hz Monitör bağlıyken(biri 1080p, biri 2K) tertemiz min. clock'ta 145MHz falan :)
düzelmişler artık sonunda demek, ben artık sürekli refresh değiştirmekten bıktım 120hz kullanıyorum 144hz monitoru :D

aynı dert bende de vardı (gtx1080). özellikle 144-60hz iki monitör falan olunca sapıtıyordu. düzeldi birkaç aydır minimum clockta hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Muhtemel değil

aciklayabilir misin nedenini?

cunku 1600 dolara consumer model single gpu alana mal demek bile az kalir yani

benim ilk aklima gelen sey stoklarin sinirli oldugu icin fiyatlarin patlama yapmasi. yakinda duzelir diye dusunuyorum

1600 dolar nedir ya, adamlar 1 sene geciniyo amk o parayla

pc gaming diye bisey kalmaz boyle giderse ki hic zannetmiyorum oyle bisey olucagini

gabe falan el atar
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

masa üsütnde %5-6 civarı gösteriyor vram usage için normal mi değil mi, açıkçası hiç sorgulamamıştım şimdiye kadar

nerden bakiyosun ona?

benim de oyle gorunuyodu afterburner kurana kadar

hem task manager hem de afterburnerda %0 benimki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...