Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Halloween / Autumn / Winter Sale 2017

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

senko said:

Çok değil hiç düşmedi ki

İşte release olmadan şu ana kadar ne gördüysek ondan düşmeyecek sanırım.

Masticore said:

Planet alicam galiba bu sefer. Campaign olmayan oyunlari pek sevmiyorum ama. Workshop geldi fln demislerdi.

Görevler var abi oyunda. Geçen ay senaryo editörü eklediler oyuna. Steam workshoptan da indirebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Civ6 şu anda değmez, hala tonla dlc var alman gereken yenileri de geliyor zaten. Şöyle bi full paket yapsınlar o zaman bakılır.

Elite in de dlcleri görünüyor, gerekli mi onlar nedir?

Bide SC 3.0 yaklaşmışken elite e hiç girilmez ya. Taşınırken paketlediğim coystiğimi geri kuracağım da 3.0 ı bekliyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

arcane said:

oknytt 1 lira <3

çok hipstermış. listemde kimsenin ne library'sinde ne wishlistinde var :D hatta evet sende bile yok. ne alaka :D

ciktiginda lanet olasi hipsterlar diye burun kivirmistim. gecenlerde twitch'de epey izledim. sandigim gibi kolaya kacarak yapilmis bir oyun degilmis. hem tatli hem de twisted masal kafasini sahane yakalmislar.

satin aldim. alip oynamadigim adventure oyunlarina katilmayacak diye umuyorum :P zaten kisa bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

lord_gorthaur said:

Elite in dlc'leri sadece kozmetik gerek yok. alacaksanız "Elite+horizon season pass" alın.

Season pass belli zamanı kapsamıyor mu mesela 1 yıl falan ? asıl oyun kadar pahalı bide %50 indirimi 37 lira mı ne 8-) season pass asıl oyunuda içermiyor galiba ? asıl oyun + 37 vermek lazım di mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

2018'de bize girecek gibi bir his var içimde. Yani tl fiyatları zamlanıcağını düşünüyorum.

http://store.steampowered.com/app/449800/Attack_on_Titan__AOT_Wings_of_Freedom/

şu oyunu niye cok alan yok merak ederim.

Şu bence çokda olacak şey değil hani, rusya da kaç kere krize girdi adamlar halen en ucuz oyun satın alan bölge. Bizde anca aral kendi sattığı oyunları bu sene 300 e dayar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...