Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Halloween / Autumn / Winter Sale 2017

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

summer-winter salein sadece adı kaldı artık, çünkü refundlar geldiğinden beri sözde indirim yapıyorlar, eskiden sale zamanı flash sale geldiğinde o oyunun o ana kadar aldığı en yüksek discount olurdu şimdi öyle değil

http://steamsales.rhekua.com/

şurdan bakabilirsiniz, winter sale dışı zamanlardaki daily indirimlerde veya publisher haftasonlarında artık en yüksek indirimini almış oluyor oyunlar

anca ne biliyim 5-6 senelik indie falan olucak da o zaman winter salede %75i 80i basıyorlar, hatta yeni indielerin EAlerin winter sale zamanı discount görmediği oluyor ehueh

o yüzden paranıza ve 1nb4 alınterinize acıyorsanız rastgele birgün işten eve geldiğinizde daily dealde %50 görmüş oyunu AMAN SALE GELİYOR demek yerine direk yapıştırmak artık daha karlı, çünkü şimdi salede %60 değil %35 falan görücek hatta EA ise developerı content ekledik diye oyunun ana fiyatına zam yapmış olucak
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunları almadan önce steamdb den bakın bence,

https://steamdb.info/app/239030/

en aşağıda o güne kadarki fiyat değişiklikleri grafiği var, TL ayarlayın tabi önce (veya current price ve lowest recorded price a bakabilirsiniz, ama fiyatlamada daha önce hata olmuşsa farketmiyor en düşük fiyat olarak o hatalı fiyatı yazıyor). Sonra bakarsanız genelde adamlar daha önce yaptığı en düşük fiyatın aynına getirmeye çalışsalarda sale ayağına evvelki indirimlerden daha az indirim yapan oyunlarda var.

Toplu indirim olduğu için kolaya geliyor aslında ama dediğim gibi çoğu zaten eski gördüğü indirim kadar veriyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

RimWorld - 50,00 TL
Oxygen Not Included - 23,40 TL
Thea: The Awakening - 15,50 TL
Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation - 15,00 TL
DISTRAINT: Deluxe Edition - 2,00 TL
They Are Billions - 45,00 TL
Command and Conquer: Tiberium Wars - 6,00 TL
METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES - 6,20 TL
The Herbalist - 6,60 TL
Full Throttle Remastered - 8,16 TL
Sword Coast Legends Digital Deluxe - 10,23 TL
Planescape: Torment: Enhanced Edition - 10,54 TL

Rimworld indirimsiz ama bu tarz oyalayacak oyunlara çok acımıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

serkanay said:

:D

95'te ilk çıktığında Red Alert 1'i almış deli gibi oynuyodum. Babam başta söylenirdi çok oynuyorsun falan diye. Sonra ara ara ben oynarken arkamda dikilip bakmaya başladı. Sonra bu birim napıyo şu bina ne üretiyo diye ufak ufak sormaya başladı. Daha sonra "şuradan saldırsana"ya döndü. Bi gün bi baktım, açmış bilgisayarı, masaüstünde kısayolu da bulmuş kurcalıyor, biraz gösterdim oyunu. Sonra bilgisayarda sürekli oynamaya başladı. Öyle ki artık saat paylaşımı yapıyorduk. Bi yandan da oyunu ilk kim bitirecek diye yarışıyoduk. Sonra bi baktım, işten 1 hafta izin almış benden önce oyunu bitirmek için :D

Sonrasında Starcraft, Age of Empires 2 falan da oynadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Div 1 aldım, sonra arkadaş Div 2 yi hediye edince Div 1 i iade ettim. Başladık Div 2 ye, ışınlanıp büyü yapan timsah görünce ulan harbi fantazi olmuş diyip oyundan soğuyup bıraktım ben.

Sıfır oyun ile kapadım.

abi oyunu boyle birakmak da fallout'un basinda farelere olup "bu ne abi ne sacma" gibi birakmak tadinda olmus. Yapmayin soyle :( Oyun gayet iyi, hem Div1 hem de Div2 gerek oynanisiyla gerek de icerik ve konusuyla son donemin en iyi RPG'lerinden. Lorean'dan iyi kim is cikardi son 2-3 yilda? Cok az kisi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...