Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 9. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 22.10.2017 Pazar - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

/taunt olarak anlaşılmasın da şimdi, gomis'in drogba v2 çıkması gsnin çok büyük şansı varya

hani benim de geçmişini çok iyi bildiğimden değil de; ingiltere orta sıra takımında tutunamayıp fransaya geri kiralanan, sakatlık geçmişi hatta kalbinde sorun olan, yaşı kemale ermiş adamı alıyorsun

sonra herif istisnasız her maç hayvanlar gibi kasıyor, hakeme dalaşan takım arkadaşını daha gol atarız süre var diye uzaklaştırıyor, ortasahada top kapıp kanatları kaçırmaya çalışıyor falan
Sosyal ağlarda paylaş

adam geçen sene 31 ligue 1 maçınca 20 gol atmış biri. kariyer zirvesine erişmiş, yani zaten hayvan gibi formdaydı. premier lig'te tutunamasa bile ligue 1'de hep iyi performans çıkarıp rüştünü ispatlamış. formuna dikkat ederse daha 3 sene rahat oynar bizim ligde. drogba 34 yaşında chelsea'e cl'i aldırdıydı. ama gomis drogba'nın bize geldiği halinden çok daha hırslı.

bize gelmesi şans ama drogba'dan beri forvet yüzü görmedik lan. br17, hope cloud, erenoviç gibi fiyaskolara mahkumduk senelerce, rakiplerin çok iyi forvetleri varken. özellikle bjk hangi santraforu getirse tuttu en son negredo patladı bi, onda da cenk küllerinden doğdu zaten 2 senede. fb'de en azından bi sow vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hope cloud (facepalm)

Bence umut bulut iyi adam, bazi futbolcularin yetenekleri o kadar oluyor yonetimin isbilmezligi de eklenince gunah kecisi oluyorlar.

Umutun sabrinin mac sectigini, lobi yaptigini, formayi yere attigini gordunuz mu? Adamlar her mac cikti elinden geleni oynadilar, gerisi yonetimin basiretsizligi

Sana demiyorum tabii ki ilk satiri guldugum icin attim sen de onu elestirmemissin, ona mecbur kalmamiz da komik bir olay
Sosyal ağlarda paylaş

ben gomis kadar hırslısını daha önce görmemiştim.acaba önceki takımlarında damı bu kadar hırslıydı adam inanılmaz hırslı ve istekli bu maçtan birazda bu yüzden korkuyorum gomis e baya sert girebilirler direk gomis e oynayacak fb savunması.klasik aykut taktiği
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

bence gomis baskıyı çok kaldırabilecek bi oyuncu değil. kariyeri de malum zaten. adam kariyerindeki en büyük yükselişi bu sene gs'ye gelerek yapmış olabilir.

http://www.90min.com/tr/posts/5688183-galatasaray-in-fransiz-golcusu-bafetimbi-gomis-derbi-mucadelelerini-seviyor

beyin bedava
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...