Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 9. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 22.10.2017 Pazar - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

valla cücü hatalı kararlar verdi ama kimse gocunmasın. maçı Beraberliğe razı eden Tudor ve aykut. lan hadi tudor TD için genç falan tecrübesi fazla değil ama Ya öteki tam bir anadolu çomarı! futbol oynamamak için elinden geleni yapıyor. ben aykutun oynattıgı futbolu anlamıyorum. ŞEnol güneşi anlıyorum. tamer tunayı anlıyorum. lan hikmet karamanı bile anlıyorum ama aykut kocamanı anlamıyorum. bence Aykut en başta BEraberliğe razı olmasa GS yi yenebilirdi. Tudorda artık Belhanda dan sonra razı oldu. Belhandayıda KArt görene kadar çıkarmaması da tudorun bariz toyluğu.

Sonuç olarak 2 takımda 1 puana şükretsin.
Sosyal ağlarda paylaş

fener cok daha kaliteli oldugunu gosterdi
galatasarayın 10 kişi kalması kötü oldu adamlara kendi sahasında otobüs çektirdik. kapalı savunmalara zaten adam gibi pozisyon üretemiyorduk, 11-11 devam etse atabilirdik
çomar gibi hakem konusmaktan baska bisey bilmeyenler gibi yok sunu vermedi yok bunu vermedi demeyecegim, turkiyede hakemler hep kotu zaten ama buz gibi golü vermemesi de el insaf yani. kötü oldu kazanabilirdik.
aykut da ne ezdi be taktik olarak. tebrik etmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

gs'nin nasıl bir hucumu vardıda fb hucumuna laf ediliyor anlamıyorum valla. iki takımda bişi oynamadı. bi tane gomis'in tek başına yaptığı pozisyon, bi tanede tolga'nın kafası var karambolde. fb'nin de janssen'in pozisyon var sadece.

tam bir cüneyt çakır maçı oldu. iki taraf içinde arada kalınan pozisyonların hiçbirinde adam gibi bişi çalmadı. rezalet. iki takımda top oynayamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Laraken said:

applev0dka said:

Hadi gg kardes payi

hadi iyisiniz rakibiniz 2 puan kaybetti, 2 puan öne geçersiniz yarın.

2 senedir pek rakibimiz olamadiniz ama bu sene umut vaadediyorsunuz

Fener 2 sene once rakip olabilmisti gerci biz 3 mac eksik oynarken sdfad

canım bu seneyi diyorum, rakibinizin önüne geçme şansı geldi bak ne güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...