Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben gidiyorum :)

senko

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

isvisrenin dibi..haftasonlari isvisreli turk gormekten bikabilirsin diyorlar..

ara ara beni görmeye gelcek artik bende konstanza giderim sdf

Bulur is senko ya, okul surdukce ve buralarda oldukca illaki cikar bisiler, bende bakinicam ona zurihte is guc sdgs
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Gun gelecek patinin cogu ydisinda olacak, sonra yaslandikca bu sefer reverse goc baslayacak trye.

biz o yuzden gidemiyoruz biraz da..ha super yurtdisina acilabilir pozisyonda degiliz ama yine de hadi dediginde aile buyukleri var, akrabalar az, bakima ihtiyaclari olabilir her an..ole birakip da gidersek kimsemiz yok resmen onlara bakacak..
Sosyal ağlarda paylaş

Satari said:

cicibeybe said:

Gun gelecek patinin cogu ydisinda olacak, sonra yaslandikca bu sefer reverse goc baslayacak trye.

Tatile geliriz abi şu saatten sonra, zaman geçtikçe bok olur diye düşündüğümden ona da gelinmeyebilinir artık.

ben 10-15 yıla o kadar kötü olacağını düşünmüyorum durumun. Ama tabi bazı hayallerin gerçekleşmesi için ille dünyanın belli yerlerine gitmek gerekiyor. 20 yıl öncede öyleydi, muhtemelen 20 yıl sonra da öyle olacak.

Senko, senin de yolun açık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

ne 10 yili yav.. ornek vereyim 10 yil once iphone yoktu ve 7-8 yil once insanlar suriyeye turistik gezi yapiyorlardi, arap bahari baslamamisti.

5 yila turkiye taninmaz hale gelecek, senko hayatinin en dogru seyini yapti suanda farketmese de

bence erdoğan gibi vatanını milletini seven ve ülkesini darbe tehlikesinden bile çekip çıkarmış bir lider varken değil 7-8, 78 sene geçse de bu ülkeye bir şey olmaz.

o yüzden kimse ülkeyi terk etmesin, herkes düzgünce (siyasi işlere karışmadan) okulunu okusun, bitirsin, (erkekler) askerliğini yapsın, (kızlar) çeyiz düzsün, herkes işine gücüne bakıp evlenip çoluk çocuğa karışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

bence erdoğan gibi vatanını milletini seven ve ülkesini darbe tehlikesinden bile çekip çıkarmış bir lider varken değil 7-8, 78 sene geçse de bu ülkeye bir şey olmaz.

o yüzden kimse ülkeyi terk etmesin, herkes düzgünce (siyasi işlere karışmadan) okulunu okusun, bitirsin, (erkekler) askerliğini yapsın, (kızlar) çeyiz düzsün, herkes işine gücüne bakıp evlenip çoluk çocuğa karışsın.

Sen yap çocuğunu üstad da, başkasına akıl verme mümkünse lütfen. ^___^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...