Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben gidiyorum :)

senko

Öne çıkan mesajlar

Satari said:

Biyik said:

bence erdoğan gibi vatanını milletini seven ve ülkesini darbe tehlikesinden bile çekip çıkarmış bir lider varken değil 7-8, 78 sene geçse de bu ülkeye bir şey olmaz.

o yüzden kimse ülkeyi terk etmesin, herkes düzgünce (siyasi işlere karışmadan) okulunu okusun, bitirsin, (erkekler) askerliğini yapsın, (kızlar) çeyiz düzsün, herkes işine gücüne bakıp evlenip çoluk çocuğa karışsın.

Sen yap çocuğunu üstad da, başkasına akıl verme mümkünse lütfen. ^___^

Olm bosuna besliyosunuz su akli sira troll'u. Ortaligi karistirarak eglenen, baya rahatsiz bi eleman bu tip. Ne forumdan gidiyo ne de tedavi oluyo, anca ortaligi karistiriyo iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Satari said:

Biyik said:

bence erdoğan gibi vatanını milletini seven ve ülkesini darbe tehlikesinden bile çekip çıkarmış bir lider varken değil 7-8, 78 sene geçse de bu ülkeye bir şey olmaz.

o yüzden kimse ülkeyi terk etmesin, herkes düzgünce (siyasi işlere karışmadan) okulunu okusun, bitirsin, (erkekler) askerliğini yapsın, (kızlar) çeyiz düzsün, herkes işine gücüne bakıp evlenip çoluk çocuğa karışsın.

Sen yap çocuğunu üstad da, başkasına akıl verme mümkünse lütfen. ^___^

Olm bosuna besliyosunuz su akli sira troll'u. Ortaligi karistirarak eglenen, baya rahatsiz bi eleman bu tip. Ne forumdan gidiyo ne de tedavi oluyo, anca ortaligi karistiriyo iste.

hadi bazen istemeden trollük yaptığım oluyor da burada düpedüz ironi yaptım ya sdf.
benim ne alakam olur erdoğan'la ak parti'yle. aşk olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...