Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta | Bursaspor - Galatasaray | 24.09.2017 - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

Sostizm - turk tanrisi
Turk mitolojisinde , yerli futbolculari taraftarlardan koruyan,kanat geren futbolcu tanri. Sostizm tanrısal varlıklar içinde en inatçı ve uysal olanıdır. Bu yüzden Paticikos'ta çıkan pek çok kavgaya karışmaktan da kaçınır. Düşüncelerini kimse değiştiremez.

Özellikleri: Inatcilik, Azim, Sembolleri: Burak Yilmaz, At gözlüğü
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

yerli futbolculari taraftarlardan koruyan

HİÇ böyle bir derdim yok desem inandırabilir miyim bilmiyorum. Haksızlığa uğrayanlar genelde Türk oyuncular olduğu için sesim o konuda çok çıkıyor.

FB RVP transferi yaptı, GS Burağı sildi. bu sene mesela RVP mi daha çok katkı yapacak Burak mı? Adam 80de girerken yuhalayan taraftara kızıyorum tabi ama bu adam yabancı olsa da tavrım inan değişmeyecekti.

Bu sene SELÇUK bildiğin linç ediliyor. Kimse adamı kazanmak derdinde değil, 4 sene üst üste CL oynarken bu adam çekti takımın yükünü destek olalım toparlasın demiyor kimse.

Yahu bu gözler Lincoln denen vitaminsize verilen desteği gördü be - kızıyorum tabi ama Türk olduğu için değil ayıp olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

İnanılmaz keyifli oynadık ya. Bu arada çok fazla net pozisyon vardı da şanssızdık bir de kaleci iyi çıkardı. Bunun dışında penaltı vardı verilmeyen. Güzel galibiyet çok önemliydi.

Yalnız değişiklikler çok ilginç. Mariano bu takımın en iyi oyuncularından birisi ve formsuz da değildi. Hani taktık değişiklik yapacaksan bile Mariano çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

GS deplasmanlarda sönük, LeGuen son haftalarda Bursa'yı biraz topladı daha dirençliler ve iyiler. BJK maçı gibi olur bence, karşılıklı gollerle artık kim daha fazlasını atarsa o alır. Atamazsa fazladan 1-1 falan biter gibime geliyor.

Bursa gol atar oran iyi, alın :(

ustalığımı kabul edin :(

fantasy'de mock drafta dalıp kg var almadım gerçi mal gibi canlıdan. devre arası 1.32 veriyordu kgvar'a biraz artsın öyle gireyim diyordum...
Sosyal ağlarda paylaş

Of keyif be. Deplasmanlar belli eder bu işi ve 0-1 den Bursa gibi sıkıntılı bir deplasmandan dönmek ilaç oldu.

Rakiplerin dilinde pelesenk olmuştu deplasmanda yoksunuz diye.

Haftaya Karabük maçı Cumartesi kapalı gişe oynanır 50bin kişiye. Yenersek BJK 3 eksikle Trabzon maçına çıkacak 6 puan geride.

Karabük
Konya (d) seyircisiz
Fenerbahçe

Önümüzdeki iki maçı almamız çok muhtemel. Fener maçı kritik.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

DarKRideR said:

GS deplasmanlarda sönük, LeGuen son haftalarda Bursa'yı biraz topladı daha dirençliler ve iyiler. BJK maçı gibi olur bence, karşılıklı gollerle artık kim daha fazlasını atarsa o alır. Atamazsa fazladan 1-1 falan biter gibime geliyor.

Bursa gol atar oran iyi, alın :(

ustalığımı kabul edin :(

fantasy'de mock drafta dalıp kg var almadım gerçi mal gibi canlıdan. devre arası 1.32 veriyordu kgvar'a biraz artsın öyle gireyim diyordum...

Hacı skor işi tutmuş da oyun hiç dediğin gibi olmadı.

Bursa 35 ten sonra bayıldı zaten. Harun gününde olmasa maç 50-55 arası 1-2 ye gelirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Takimin gol yollarinda aslinda sikintisi cok fazla bitirici golcu ozelligi olan adam olmamasi su an. O yuzden Gomis'ten sonra Tolganin cok golu var, Tolga'yi ondan oynatiyor. Rodrigues bitiriciligi inanilmaz dusuk, iste burada Feghouli nin devreye girmesi lazim ama o da kariyerinde cok fazla golu olmayan bir isim.
Bu sorunu icerden cozebilirsek gotururuz cunku pozisyona gireriz bir sekil.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Karabük
Konya (d) seyircisiz
Fenerbahçe

Karabük , konya 6 puan ama fener 0-1 puan ve 1-2 kırmızı kart. Fener maçında gerecekler ortamı ve haliyle sert giren galatasaraylılara hakem kartla dalacak. Yıllardır şu fener maçında sakin olmayı öğrenemediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

sostizm said:

Nedir bu Tolga Ciğerci nefreti be ooooooo olum baydı ha. Sabri gitti, selçuk girmedi bi onu mu buldunuz? İlk yarının en çok koşan adamı yahu. Ne çok biliyorsunuz diyeceğim de dönüp dolaşıp bir türk, mümkünse çok koşan bir türk bulup nefert kusmak.

öff. puan kaybı olursa da gerine gerine geç oyuncu değişikliği yaptı ben daha iyisini bilirim muhabbeti başlayacak. Umarım GS kazanır da beeelki 1 hafta susar bu tayfa.

Edit: Buradan çıktım ekşiye baktım aynimuhabbet. Tolga gitsin. acilen feghouli girsin bık bık bık

Özlemişsindir :)

https://twitter.com/defutbolsports/status/911983366332993538

ABI BU NEDIR HAHAHAHAHHA STICKY FALAN YAPILSIN PLS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...