Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta | Bursaspor - Galatasaray | 24.09.2017 - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

Maicon, Badou ve Belhanda ne pas hatası yaptı arkadas. Bundan onceki macların toplamına ulasmısızdır heralde.

Badou direk kenara gelmeli bugun defansif olarak da cok kotu

Tudor'la deplasmanda kazanma sansımız yok o yuzden sampiyon olma sansımız da yok. En kucuk mucadele eden takıma karsı hemen pısırtıyor takımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oburerini gectim hadi ama belhanda nasil bu kadar pas hatasi yapar ya. Nasil 10 numara bu , gecen macta ayniydi... hani press yapsa amc oynasa (amc top kapicak press yapicak diye birsey yok ama su oyun anlayisinda bir seyler yapmali) ama o da yok. Duran top organizasyonu olarakta bir sey gormedim. Hatta bir poziayonda bursa seyircisine(atilan maddelere) sinirlendi , rasgele salladi orta.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Tabi belhanda'nın sutunda adamın kolu acıkmıs ama bize vermezler penaltı

var mı video. twitter'da göremedim pek kimse koymamış galiba. biz bjk kadar iyi ağlayamıyoruz. bjk maçında 1 tartışmalı pozisyonun 850 farklı videosu oluyor twitter'da. buna nası penaltı vermezsin, satılmış hakem bilmemne vs diye
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

madcow said:

var mı video. twitter'da göremedim pek kimse koymamış galiba. biz bjk kadar iyi ağlayamıyoruz. bjk maçında 1 tartışmalı pozisyonun 850 farklı videosu oluyor twitter'da. buna nası penaltı vermezsin, satılmış hakem bilmemne vs diye
hic takip etmiyorum twitter falan. iste belhanda'nın 2 kisiyi calımlayıp cektigi sut. ilk pozisyonumuz
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir bu Tolga Ciğerci nefreti be ooooooo olum baydı ha. Sabri gitti, selçuk girmedi bi onu mu buldunuz? İlk yarının en çok koşan adamı yahu. Ne çok biliyorsunuz diyeceğim de dönüp dolaşıp bir türk, mümkünse çok koşan bir türk bulup nefert kusmak.

öff. puan kaybı olursa da gerine gerine geç oyuncu değişikliği yaptı ben daha iyisini bilirim muhabbeti başlayacak. Umarım GS kazanır da beeelki 1 hafta susar bu tayfa.

Edit: Buradan çıktım ekşiye baktım aynimuhabbet. Tolga gitsin. acilen feghouli girsin bık bık bık
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

sabonis said:

madcow said:

hic takip etmiyorum twitter falan. iste belhanda'nın 2 kisiyi calımlayıp cektigi sut. ilk pozisyonumuz

pozisyonu anlatmışsın da kaçırmamış olsam videosunu zaten niye isteyeyim :D

ben de takip etmiyorum twitter hiç normalde. kaçırdığım tartışmalı pozisyonları takip etmek için iyi oluyo ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin isme bakarak tepkilerin de mukemmel. Badou cok kotu oynuyor cıkmalı yazdıgımda onun imdadına kosmuyorsun ama biri turk elestirdi mi hemen nefretler turk oyuncuyu bilmemne yapmalar.

Deplasmanda yine super kotu basladık. Geriye de dustuk, bir suru de pozisyon verdik ve eminimki yine oyunun gidisatına etki yapacak degisikliklerde gec kalacak ya da yanlıs degisikler yapacak. Adamın deplasman karnesi sadece skor olarak degil oyun olarak da cok kotu ama adamı nedense elestirmemeliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok kosmayla ne alakasi var ya. Tolga kanat adami mi degil. Orta saha icin bile vasat. Tek kanatla oynamaya calisiyoruz adamlar da ortayi kitlemis durumda Badou topla 2 metre ileri gidemiyor kanada ineceksin bu kadar basit.

Su Turkiye liginde iki kanadini da iyi kullanabilen bir takim maclarini cok kolay kazanir.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Nedir bu Tolga Ciğerci nefreti be ooooooo olum baydı ha. Sabri gitti, selçuk girmedi bi onu mu buldunuz? İlk yarının en çok koşan adamı yahu. Ne çok biliyorsunuz diyeceğim de dönüp dolaşıp bir türk, mümkünse çok koşan bir türk bulup nefert kusmak.

öff. puan kaybı olursa da gerine gerine geç oyuncu değişikliği yaptı ben daha iyisini bilirim muhabbeti başlayacak. Umarım GS kazanır da beeelki 1 hafta susar bu tayfa.

Edit: Buradan çıktım ekşiye baktım aynimuhabbet. Tolga gitsin. acilen feghouli girsin bık bık bık

Özlemişsindir :)

https://twitter.com/defutbolsports/status/911983366332993538
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...